"Skazany na śmierć". Wentworth Miller nie wróci już do "Prison Break", bo... nie chce grać postaci heteroseksualnych

Wentwoth Miller nie wróci już jako Michael Scofield w serialu "Skazany na śmierć". Aktor stwierdził bowiem, że nie chce więcej grać postaci heteroseksualnych.

Multimedia

"Skazany na śmierć" bez Wentwortha Millera

W 2005 roku telewizją zawładnął serial "Skazany na śmierć", w którym główną rolę zagrał Wentworth Miller. Aktor pojawiał się jako Michael Scofield w pięciu sezonach produkcji. Przy okazji rozprzestrzeniających się informacji na temat możliwego powstania kolejnej serii, Miller ogłosił, że już więcej nie zagra "Prison Break".

"Prison Break" jeszcze powróci? Dominic Purcell zabrał głos w sprawie kontynuacjiZobacz więcej

"Kończę z PB. Oficjalnie. Po prostu nie chcę już grać postaci heteroseksualnych. Ich historie zostały już opowiedziane (i opowiedziane). Więc... koniec z Michaelem" – napisał aktor, przepraszając jednocześnie wszystkich tych, którzy mieli nadzieję na kontynuację "Skazanego na śmierć".

Przypomnijmy, że w 2013 roku Wentworth Miller wyznał, że jest gejem. Po jego oświadczeniu w sprawie "Prison Break" głos zabrała także Sarah Wayne Callies, czyli serialowa Sary Tancredi. "Jestem wdzięczna za czas, który razem spędziliśmy. Kibicuję Wentworthowi i wspierm go w podejmowanych decyzjach" - napisała w mediach społecznościowych.

"Skazany na śmierć" - o serialu

Serial skupia się na planie ucieczki z więzienia stanowego Fox River, w którym niesłusznie przebywa brat inżyniera Michaela Scofielda (Wentworth Miller). Lincoln Burrows (Dominic Purcell) został skazany na śmierć za zbrodnię, której nie popełnił. Kilka lat przed tym wydarzeniem firma jego młodszego brata brała udział w przebudowie więzienia, dlatego gdy Michael dowiaduje się, że jego brat spędzi ostatnie chwile w zakładzie karnym, którego zna jak własną kieszeń, postanawia wydostać Lincolna z więzienia. Pokrywa swoje ciało tatuażem, na którym starannie ukrywa plan więzienia, po czym napada na bank, aby osadzono go w Fox River.

Na kwarantannie czujesz się jak w więzieniu? Sprawdź najlepsze filmy i seriale o życiu za kratami!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×