"Skins". Sid z serialu "Kumple" jest nauczycielem i robi furorę na TikToku. Jak zmieniła się reszta obsady? Co teraz robią?

Pamiętacie serial "Kumple" ("Skins")? Brytyjska produkcja dla młodzieży kilkanaście lat temu święciła triumfy, a życiem serialowych nastolatków z Bristolu ekscytowały się miliony widzów na całym świecie. Ostatnio głośno zrobiło się o odtwórcy roli Sida, który został nauczycielem. Co słychać o pozostałych aktorów i aktorek? Jak zmieniła się obsada serialu "Kumple"? Zobacz zdjęcia w galerii.

Multimedia

"Skins", czyli "Kumple" to brytyjski serial dla młodzieży, który bez upiększeń pokazuje szarą codzienność w fikcyjnej szkole średniej Roundview Sixth Form College w Bristolu w Anglii. Produkowany w latach 2007-2013 serial cieszył się ogromną popularnością, inspirował twórców kolejnych produkcji z tego gatunku.

Sukces na gali Emmy 2020 przyspieszy prace nad 2. sezonem serialu HBO? Wiadomo coraz więcej!Zobacz więcej

Ostatnio o serialu "Skins" znowu zrobiło się głośno, a to wszystko za sprawą serialowego Sida. Okazuje się, że 32-letni Mike Bailey uczy teraz aktorstwa! Dowodem na to ma być filmik nagrany przez użytkownika @user12987383 na TikToku.

Sid ze Skins (Mike Bailey) uczy w mojej szkole - czytamy.

Wirtualna rzeczywistość, awatary i samotność według twórcy "Skins". Będzie hit? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Skins", czyli kumple po latach. Jak zmieniła się obsada?

Co słychać o pozostałych aktorów i aktorek z serialu "Kumple"? Odtwórczyni roli Effy była gwiazdą filmu "Więzień labiryntu" i serialu "Spinning Out", wyszła za mąż i urodziła syna. Nicholas Hoult, który wcielał się w Tony'ego zagrał w takich głośnych produkcjach jak: "X-Men: Mroczna Phoenix" i "Mad Max: Na drodze gniewu". Hannah Murray wystąpiła z kolei w "Grze o tron".

Kto jeszcze robi karierę w branży rozrywkowej, a kto z ekipy "Kumpli" żyje już z dala od świata show-biznesu? Zobacz w galerii, jak zmieniła się obsada serialu "Skins".

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×