Skoki narciarskie. Mistrzostwa Polski w Wiśle (TRANSMISJA TV)

Skoki narciarskie - mistrzostwa Polski transmisja. We wtorek na skoczni w Wiśle Malince odbędą się Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich. W zawodach wystąpią czołowi polscy skoczkowie, ale zabraknie kontuzjowanego Kamila Stocha. Transmisję na żywo z mistrzostw pokażą stacje TVP1 i TVP Sport.

Multimedia

Mistrzostwa Polski to dla naszych skoczków ostatni sprawdzian przed Turniejem Czterech Skoczni 2014/2015. Prestiżowy turniej rozpocznie się już w niedzielę, 28 grudnia od konkursu w Obersdorfie. Kwalifikacje do zawodów w Oberstdorfie odbędą się już w najbliższą sobotę. Wciąż niepewny jest występ dwukrotnego mistrza olimpijskiego w rozgrywanym w Niemczech i Austrii turnieju. - Potrzebuję czasu, by wrócić do pełni sił po operacji. Oczywiście, chciałbym wystartować w Turnieju Czterech Skoczni, ale nie mogę nic powiedzieć z całą pewnością - przyznał niedawno Stoch w rozmowie z Międzynarodową Federacją Narciarską.

Transmisję na żywo z mistrzostw Polski w skokach będzie można obejrzeć w TVP Sport o godzinie 15:05. TVP1 zawody transmitować będzie od godziny 16:30. Kwadrans wcześniej w TVP1 rozpocznie się studio przed mistrzostwami Polski. Tytułu mistrzowskiego z ostatniego broni Maciej Kot. Faworytem będzie wiślanin Piotr Żyła, który na poczatku sezonu prezentuje najwyższą formę z polskich skoczków. Zawody w Wiśle komentować będzie Stanisław Snopek.

Skoki narciarskie. Mistrzostwa Polski w Wiśle - transmisja Wtorek, 23 grudnia 2014, 15:05 (TVP Sport), 16:30 (TVP1)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×