Skoki narciarskie: MŚ Seefeld 2019. Gdzie obejrzeć konkurs na skoczni normalnej [TRANSMISJA NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Skoki narciarskie: MŚ Seefeld 2019. Skoczkowie biorą udział w najważniejszej imprezie sezonu - mistrzostwach świata w Seefeld. W zawodach na dużej skoczni w Innsbrucku (HS 130) nasi skoczkowie nie zdobyli medalu. Jak spiszą się podczas konkursu na skoczni normalnej w Seefeld? Sprawdź, kiedy transmisja z konkursu w Seefeld. 1.03.2019

Multimedia

Skoki: MŚ Seefeld 2019. Kiedy kwalifikacje i konkursy?

Dwa lata temu na mistrzostwach świata w Lahti nasi skoczkowie zdobyli dwa medale. Indywidualnie Piotr Żyła sięgnął po brąz na skoczni dużej, a drużyna po złoty na tym samym obiekcie. Teraz apetyty w konkursach indywidualnych są większe, bo nasi zawodnicy to ścisła czołówka Pucharu Świata. W czołowej piątce klasyfikacji generalnej jest aż trzech naszych reprezentantów: Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Stefan Horngacher na MŚ zabrał także Jakuba Wolnego i Stefana Hulę.

Zobacz galerię

Indywidualne zawody zostaną rozegrane na olimpijskiej skoczni Bergisel w Innsbrucku (HS 130) i obiekcie w Seefeld (HS 108). Walka o medale rozpocznie się w sobotę, 23 lutego na skoczni dużej. Dzień później odbędzie się konkurs drużynowy. Na piątek, 1 marca zaplanowano zawody na normalnej skoczni.

Skoki: MŚ Seefeld 2019 transmisja. Ile medali dla Polaków?

Ze względów bezpieczeństwa po ostatnim Turnieju Czterech Skoczni na Bergisel odbywały się prace przy rozbiegu. Podczas styczniowego konkursu w Innsbrucku silnie wiało pod narty i okazało się, że obiekt posiada zbyt mało niskich belek startowych, co zagrażało bezpieczeństwu zawodników. W związku z tym organizatorzy dorobili siedem nowych belek.

Kto będzie głównym faworytem do medali? Na pewno Ryoyu Kobayashi, który po drobnej obniżce formy, wrócił do bardzo dalekiego skakania. Japończykowi będą starali się zagrozić m.in. Stoch, Kubacki i Żyła. W gronie mocnych kandydatów do podium wymienić należy także Stefana Krafta, Markusa Eisenbichlera, Karla Geigera, Timiego Zajca czy Johanna Andre Forfanga.

Skoki: MŚ Seefeld 2019 TRANSMISJA TV

Transmisja z konkursów skoków na MŚ 2019 w TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1. Kwalifikacje do zawodów indywidualnych tylko w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze.

Aktualizacja: Czwartkowe kwalifikacje z powodu silnych podmuchów wiatru zostały przesunięte na godz. 17. W Seefeld silnie wieje, więc nie można wykluczyć, że kwalifikacje zostaną przełożone na piątek. W internecie zawody będą dostępne na stronie sport.tvp.pl i w mobilnej aplikacji TVP Sport oraz w płatnej aplikacji Eurosport Player.

Skoki MŚ 2019. Transmisja tv i stream online

Czwartek, 28 lutego 2019
17:00 MŚ 2019 - kwalifikacje do konkursu na normalnej skoczni (Eurosport 1)

Piątek, 1 marca 2019
16:00 Skoki narciarskie - KONKURS INDYWIDUALNY HS109 - pierwsza seria (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

Sobota, 2 marca 2019
15:00 Skoki narciarskie - konkurs mieszany HS109 (TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1)

SPRAWDŹ! Najlepsze europejskie ligi piłkarskie w ofercie player+

Aktualizacja: 1.03.2019

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×