Skoki narciarskie Oslo 2018. Gdzie obejrzeć Raw Air w Oslo? [TRANSMISJA TV NA ŻYWO i ONLINE]

Skoki narciarskie Oslo transmisja. Od piątku 9 marca do niedzieli 11 marca skoczkowie rywalizować będą na skoczni Holmenkollbakken w Oslo. Zawody w stolicy Norwegii rozpoczną cykl Raw Air, na który składać się będzie pięć konkursów indywidualnych i dwa drużynowe. Zobacz plan transmisji ze skoków narciarskich w Oslo. [11.03.2018]

Multimedia

Skoki narciarskie Oslo 2018 TRANSMISJA

Trener Stefan Horngacher zdecydował, że na zawody Pucharu Świata do Oslo oraz cały cykl Raw Air zabierze stały skład. W Norwegii wystartują Kamil Stoch, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Piotr Żyła oraz Jakub Wolny.

W Oslo na obiekcie o rozmiarze HS-134 skoczkowie powalczą w konkursie drużynowym (sobota, 10 marca) oraz w indywidualnym (niedziela, 11 marca). Kamil Stoch jest coraz bliżej zwycięstwa w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Polak ma już 127 punktów przewagi nad drugim Richardem Freitagiem, a do końca sezonu pozostało już tylko 6 indywidualnych konkursów.

Zobacz galerię

Cykl Raw Air składa się z czterech konkursów indywidualnych i dwóch drużynowych. Skoczkowie przez 10 dni będą codziennie przystępować do zawodów, kwalifikacji lub treningów. Do klasyfikacji generalnej Raw Air brane będą pod uwagę noty za konkursy indywidualne, drużynowe i kwalifikacje. Zawody te są częścią Pucharu Świata. Zwycięstwo, w którymś z konkursów indywidualnych jest tak samo punktowane, jak w zwykłym konkursie. Na zwycięzcę Raw Air, poza regulaminowymi premiami Pucharu Świata, czeka dodatkowo 60 tys. euro.

Raw Air 2018 rozpocznie się w Oslo. Kolejne zawody odbędą się w Lillehammer i Trondheim, a zakończenie zaplanowano na mamucie w Vikersund. Transmisja z Pucharu Świata w Oslo w TVP1 i Eurosporcie 1. W internecie konkursy skoków w Oslo będzie można obejrzeć na eurosport.player i ipla.tv.

Skoki narciarskie 2018 Oslo NA ŻYWO

Piątek, 9 marca 2018
19:30 Puchar Świata Oslo - kwalifikacje (Eurosport 1)
Sobota, 10 marca
17:00 Puchar Świata Oslo - konkurs drużynowy (TVP1, Eurosport 1)
Niedziela, 11 marca
14:30 Puchar Świata Oslo - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport 1)

Skoki narciarskie Oslo 2018 [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV NA ŻYWO, STREAM ONLINE]

Aktualizacja: [11.03.2018]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×