Skoki narciarskie. Puchar Świata 2014/2015 w Klingenthal (TRANSMISJA TV)

W piątek rozpoczęły się kwalifikacje do konkursu indywidualnego w niemieckim Klingenthal. Pierwszy konkurs Pucharu Świata 2014/2015 odbędzie się już w sobotę. Transmisję na żywo z zawodów w Klingenthal pokażą stacje TVP1 i Eurosport.

Multimedia

Kibiców skoków narciarskich pierwsze emocje w nowym sezonie Pucharu Świata czekają już w piątek, W kwalifikacjach do konkursu w Klingenthal wystartuje siedmiu Polaków. Łukasz Kruczek w zawodach w Klingenthal zdecydował się postawić na dwukrotnego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Jana Ziobrę, Bartłomieja Kłuska, Macieja Kota, Dawida Kubackiego i Stefana Hulę. Początek kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego odbył się w piątek o godzinie 18.

Punktualnie o godzinie 16 w sobotę najlepsi skoczkowie świata wystartują w konkursie drużynowym. Do rywalizacji zgłosiło się 13 ekip, nie zabraknie oczywiście Biało-czerwonych. Pierwszy konkurs indywidualny Pucharu Świata zostanie rozegrany w niedzielę o godzinie 11. Za tydzień najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować w fińskim Kuusamo.

Puchar Świata Klingenthal w TVP i Eurosporcie Gospodarzem studia przed sobotnimi i niedzielnym konkursami w TVP1 będzie Maciej Kurzajewski. Kwalifikacje i zawody Puchar Świata w TVP komentować będą Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Rolę reportera będzie pełnił Bartosz Heller. W Eurosporcie inauguracyjny weekend ze skokami narciarskimi skomentuje Igor Błachut.

Puchar Świata Klingenthal - transmisje

21 listopada 2014, (piątek) 18.00 - kwalifikacje (TVP Sport, Eurosport) 22 listopada 2014, (sobota) 16.00 - konkurs drużynowy (TVP1, Eurosport) 23 listopada 2014, (niedziela) 11.30 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×