Skoki narciarskie. Puchar Świata 2014/2015 w Kuusamo (TRANSMISJA TV)

Skoki narciarskie Kuusamo transmisja. W czwartek o godzinie 17.00 na skoczni w fińskim Kuusamo rozpoczną się kwalifikacje do zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. W piątek i sobotę widzowie zobaczą konkursy indywidualne. Transmisję na żywo z zawodów Pucharu Świata w Kuusamo pokażą stacje TVP1 i Eurosport. Kwalifikacje w TVP Info i Eurosporcie.

Multimedia

W miniony weekend w pierwszym indywidualnym konkursie Pucharu Świata triumfował Roman Koudelka, a zawody drużynowe wygrali Niemcy. Od czwartku najlepsi skoczkowie świata będą rywalizować na skoczni Rukatunturi w Kuusamo. W ubiegłym roku aura pozwoliła na rozegranie tylko pierwszego z fińskich konkursów. Zawody wygrał wówczas Austriak Gregor Schlierenzauer, drugi był Niemiec Marinus Kraus, a trzeci Austriak Thomas Morgenstern, który już zakończył karierę.

W Kuusamo nie wystąpi kontuzjowany Kamil Stoch. W miejsce dwukrotnego mistrza olimpijskiego z Soczi do kadry powołany został Stefan Hula. W ekipie polskich skoczków na zawody w Kuusamo są także Piotr Żyła, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Krzysztof Biegun i Aleksander Zniszczoł.

Kwalifikacje i zawody Pucharu Świata w TVP komentować będą Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Rolę reportera będzie pełnił Aleksander Dzięciołowski. W Eurosporcie zawody w Kuusamo skomentuje Igor Błachut.

Puchar Świata Kuusamo - transmisje 27 listopada 2014, (czwartek) 17.00 - konkurs drużynowy (TVP Info, Eurosport) 28 listopada 2014, (piątek) 17:00 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport) 29 listopada 2014 (sobota) 16:00 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×