Skoki narciarskie. Puchar Świata Ałmaty 2016 [Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO]

Na sobotę i niedzielę zaplanowano w Ałmatach dwa indywidualne konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich. Transmisja na żywo z zawodów w Ałmatach w TVP1 i w Eurosporcie 1.

Multimedia

Na zawody do Kazachstanu nie udali się Kamil Stoch, Stefan Hula oraz Klemens Murańka. Cała trójka będzie trenować w Polsce, by ustabilizować formę przed zbliżającymi się konkursami Pucharu Świata w Wiśle-Malince. Na skoczni w Kazachstanie zaprezentują się: Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Piotr Żyła, Maciej Kot, Jakub Wolny i Jan Ziobro. Indywidualne zawody na obiekcie Gornyj Gigant (HS 140) poprzedziły piątkowe kwalifikacje, które zakończyły się zwycięstwem Macieja Kota. 24-latek osiągnął 131 metrów. Dobrze wypadli także Wolny i Stękała (odpowiednio ósme i dwunaste miejsce).

Prognozy przewidują, że w Kazachstanie nie będzie problemów z wiatrem. W weekend w Ałmatach będzie panować wiosenna aura. Ma być słonecznie, z temperaturą kilka stopni powyżej zera. Skocznia Gornyj Gigant zawody Pucharu Świata będzie gościć po raz pierwszy w historii. Nieoficjalny zimowy rekord obiektu należy do Mario Seidla i wynosi 142 metry.

Puchar Świata Ałmaty - transmisje

Piątek 26.02.2016
12:45 - Kwalifikacje do konkursu indywidualnego (Eurosport 1)
Sobota 27.02.2016
13:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego (TVP1, Eurosport 1)
Niedziela 28.02.2016
13:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego (TVP1, Eurosport 1)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×