Skoki narciarskie. Puchar Świata Kuopio 2016 [Gdzie obejrzeć? TRANSMISJA TV]

We wtorek w fińskim Kuopio zostanie rozegrany indywidualny konkurs Pucharu Świata. Transmisja na żywo z Pucharu Świata w Kuopio w TVP1 i Eurosporcie 1.

W poniedziałkowych kwalifikacjach znakomicie zaprezentował się Kamil Stoch. Skok na 128 metrów pozwolił dwukrotnemu mistrzowi olimpijskiemu z Soczi na zajęcie pierwszego miejsca. Do konkursu indywidualnego zakwalifikowali się też: Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Stefan Hula, Dawid Kubacki oraz Klemens Murańka. Oprócz Stocha bardzo dobrze wypadli Żyła (czwarte miejsce) i Stękała, który uplasował się lokatę niżej.

W poniedziałek skoczkowie brali także udział w zawodach drużynowych. Odbyły się one w miejsce odwołanej sobotniej rywalizacji zespołowej. Na skoczni Puijo triumfowali Norwegowie przed Niemcami i Japończykami. Polacy, wśród których zabrakło Stocha, zajęli szóste miejsce. W pierwszej serii zawodów drużynowych Daniel Andre Tande uzyskał 136 metrów i poprawił 18-letni rekord Japończyka Masahiko Harady.

Wtorkowy konkurs indywidualny rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisja z zawodów od 18:45 wyłącznie w Eurosporcie.

Puchar Świata w Kuopio - transmisje

Wtorek 23.02.2016
18:45 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego (Eurosport 1)

Komentarze

Skomentuj
  • danek (gość)

    gdzie mozna ogladnac skoki

    23.02.2016 19:36
  • ... (gość)

    To jest cyrk i szopka nie mam zamiaru oglądać błaznów i pseudo gwiazd...

    23.02.2016 18:48
  • bolek (gość)

    Ja jestem najważniejszy ;-) (żarcik)

    23.02.2016 18:47
  • pisiorek (gość)

    bo skok na Polske w wykonaniu pis-dy jest wazniejszy od skokow narciarskich... zrozumiano "mohery"????-wykonac!!!!-tako rzecze gnida kaczor i wazelina-bmw.

    23.02.2016 18:32
  • pawel (gość)

    Bo kaczor rządzi

    23.02.2016 18:22
  • bolek (gość)

    skoków nie będzi bo prezes ich nie lubi

    23.02.2016 18:12
  • alek (gość)

    Wszystkie komentarze mówią za siebie. Trzeba płacić abonament, a fascynować się "Bolkiem"

    23.02.2016 18:09
  • Mk49 (gość)

    Tv kura całkiem schodzi na psy, ale jak się zrobiło prezesem miernotę i bmw to nie ma się co dziwić.

    23.02.2016 17:15
  • emeryt (gość)

    ważne są szopki Kaczora ps TW Balbina niz sport woli mścic się na Wałęśie karakan fałszywy!!!!!

    23.02.2016 16:19
  • michał (gość)

    domagam sie aby konkurs w kuopio był pokazywany w typ 1 lub 2

    23.02.2016 14:20
  • michał (gość)

    a czemu nie w jedynce co powino byc z jedynce

    23.02.2016 14:18
  • GT (gość)

    W TVP nie ma transmisji skoków bo cały czas antenowy wypełniony jest akcją " Bolek ".

    23.02.2016 13:39
  • piotr oselka (gość)

    Bo eurosport ma monopol na transmisje.

    23.02.2016 13:24
  • bzkslzbs (gość)

    Najpierw piszą ze będzie transmisja w tvp i Eurosporcie a na końcu ze tylko w Eurosporcie. Zdecydujcie się w końcu

    23.02.2016 13:13
  • mario (gość)

    czy Polska to na prawdę chory naród wczoraj nie było transmisji skoków dziś też nie brak mi słów wstydzę się być Polakiem tak nigdzie nie ma tylko u nas

    23.02.2016 12:24
  • kuba (gość)

    dlaczego nie będzie skoków w tvp ?

    23.02.2016 11:29
  • kuba (gość)

    dlaczego nie będzie skoków w tvp ?

    23.02.2016 11:29