Skoki narciarskie. Puchar Świata Oslo (TRANSMISJA TV)

Skoki narciarskie Oslo transmisja. W przedostatni weekend z Pucharem Świata skoczkowie rywalizować będą na skoczni w Oslo-Holmenkollen. Transmisja na żywo ze skoków narciarskich w Oslo w sobotę i niedzielę w TVP1 i w Eurosporcie.

Multimedia

Po ostatnich zawodach w Trondheim plastron lidera Pucharu Świata przejął Severin Freund. Niemiecki skoczek wykorzystał pech Stefana Krafta, któremu w trakcie lotu w drugiej serii zaczęła się wypinać lewa narta. Polscy skoczkowie plasowali się poza czołową dziesiątką. Kamil Stoch, który wrócił do skakania po problemach żołądkowych, zakończył zawody na 12. pozycji, Klemens Murańka był 17., a Piotr Żyła 20. Dwukrotny mistrz olimpijski aktualnie zajmuje 10. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Do zakończenia cyklu pozostały jeszcze cztery konkursy indywidualne i jeden drużynowy. Rozmiar skoczni Holmenkollbakken w Oslo to 134 metry, a rekord należy do Andersa Jacobsena i wynosi 142,5 metra.

Foto Olimpik/x-news

Transmisja na żywo z sobotniego konkursu Pucharu Świata w Oslo rozpocznie się o godzinie 18:00, a wcześniej, bo już od 11:00 w TVP1 i Eurosporcie będzie można obejrzeć kwalifikacje. Początek niedzielnego konkursu w TVP1 i Eurosporcie o godzinie 14:15. Studio przed Pucharem Świata w Oslo poprowadzi w Jedynce Maciej Jabłoński. Zawody na skoczni Holmenkollen w TVP1 komentować będą Sebastian Szczęsny i Marek Rudziński. W Eurosporcie konkurs skomentuje Igor Błachut.

Skoki narciarskie Oslo - transmisja

sobota, 14 lutego 2015, Puchar Świata w Oslo, 11:00 - kwalifikacje (TVP1, Eurosport) sobota, 14 lutego 2015, Puchar Świata w Oslo, 18:00 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport) sobota, 15 lutego 2015, Puchar Świata w Oslo, 14:15 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×