Skoki narciarskie. Puchar Świata Planica (TRANSMISJA TV)

Skoki narciarskie Planica transmisja. Finał Pucharu Świata odbędzie się na nowo wyremontowanej mamuciej skoczni Letalnica w Planicy. Transmisja na żywo z konkursów skoków narciarskich w Planicy od piątku do niedzieli w TVP1 i w Eurosporcie.

Skoki narciarskie na żywo - finał Pucharu Świata w Planicy

Najbliżej triumfu w Pucharze Świata jest Niemiec Severin Freund. Za jego plecami w klasyfikacji generalnej znajduje się Słoweniec Peter Prevc, który traci do lidera 94 punkty. "Mamucia" skocznia Letalnica przeszła niedawno gruntowny remont. Organizatorzy konkursów zapewniają, że na słoweńskim obiekcie możliwe będą bezpieczne loty poza granicę 250 metrów. W tym roku podczas zawodów w norweskim Vikersund został pobity rekord w długości lotu. Norweg Anders Fannemel przed miesiącem lądował na odległości 251,5 m. Na zmodernizowanej skoczni Letalnica zobaczymy 5 polskich skoczków. W Planicy skakać będą: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Klemens Murańka, Dawid Kubacki i Aleksander Zniszczoł. - Dla większości z nich to będzie debiut w tym roku na "mamutach", więc nie wiadomo czego mamy się spodziewać. Jeżeli pogoda będzie sprzyjać to może zostanie pobity nowy rekord Polski - uważa Igor Błachut, komentator skoków narciarskich.  

Foto Olimpik/x-news

Zawody dla TVP1 skomentują z Planicy: Włodzimierz Szaranowicz i Marek Rudziński. W Słowenii TVP będzie miała także dwóch reporterów: Sebastiana Szczęsnego i Michała Regulskiego. Studio przed zawodami poprowadzą: Maciej Kurzajewski (piątek i niedziela) oraz Maciej Jabłoński (sobota). W Eurosporcie konkursy w Planicy komentować będzie Igor Błachut.

Skoki narciarskie na żywo Planica - transmisja

piątek, 20 marca 2015, Puchar Świata w Planicy, 15.15 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport) sobota, 21 marca 2015, Puchar Świata w Planicy, 10:00 - konkurs drużynowy (TVP1, Eurosport) niedziela, 22 marca 2015, Puchar Świata w Planicy, 10:00 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×