Skoki narciarskie. Puchar Świata Trondheim (TRANSMISJA TV)

Skoki narciarskie Trondheim transmisja. Po konkursach w Finlandii skoczkowie przeniosą się na skocznię do norweskiego Trondheim. Transmisja na żywo ze skoków narciarskich w Trondheim w czwartek w TVP1 i w Eurosporcie.

Multimedia

Prognozy na wieczorny konkursy są dosyć optymistyczne, Podmuchy wiatru mają nie przekraczać 3-4 m/s. Kamil Stoch, który z powodu dolegliwości żołądkowych nie wziął udział we wtorkowym konkursie w Kuopio, powinien pojawić się na skoczni w Trondheim. "W pełni zrealizowałem lekki trening i wszystko wskazuje na to, że jutro wybiorę się na skocznię i to nie jako kibic" - napisał w środę na Facebooku dwukrotny mistrz olimpijski. Punkt HS skoczni Granasen w Trondheim zlokalizowany jest na 140 m. Rekord obiektu od ubiegłego roku należy do Severina Freunda, który lądował na odległości 141,5 m.

Foto Olimpik/x-news

Transmisja na żywo z konkursu Pucharu Świata w Trondheim rozpocznie się o godzinie 19:00. Wcześniej, bo o godzinie 10:55 w TVP1 i Eurosporcie będzie można obejrzeć kwalifikacje. Zawody w TVP1 komentować będą Sebastian Szczęsny i Marek Rudziński. W Eurosporcie konkurs skomentuje Igor Błachut.

Skoki narciarskie Trondheim - transmisja

czwartek, 12 lutego 2015, Puchar Świata w Trondheim, 10:55 - kwalifikacje (TVP1, Eurosport) czwartek, 12 lutego 2015, Puchar Świata w Trondheim, 17:30 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×