Skoki narciarskie. Puchar Świata w Engelbergu 2015/2016 [Gdzie obejrzeć w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO]

W sobotę i niedzielę w szwajcarskim Engelbergu odbędą się dwa indywidualne konkursy Pucharu Świata. Transmisja żywo z zawodów Pucharu Świata w Engelbergu pokażą stacje TVP1 i Eurosport1.

Na zawody w Engelbergu Łukasz Kruczek zdecydował się zabrać jednego debiutanta - Andrzeja Stękałę. Oprócz niego na skoczni Gross-Titlis-Schanze zaprezentują się także Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Piotr Zyła i Kamil Stoch. Stękała wystąpi w Engelbergu nie przez przypadek. Przed tygodniem 20-letni skoczek dwukrotnie stawał na podium w Pucharze Kontynentalnym w norweskim Renie.

Przed dwoma laty na zawodach Pucharu Świata w Engelbergu królowali Jan Ziobro i Kamil Stoch. Ubiegłoroczne konkursy nie były jednak dla biało-czerwonych zbyt udane. Najwyższą pozycję w pierwszych zawodach zajął Jan Ziobro (20. miejsce), w drugim najwyżej sklasyfikowany został Piotr Żyła (15). W niedzielnym konkursie w Niżnym Tagile w końcu przebudził się Kamil Stoch, który uplasował się na 6. pozycji. Jeśli w Engelbergu jego forma będzie dalej zwyżkować, powinien powalczyć o miejsce na podium.

Puchar Świata Engelberg - transmisje
18 grudnia 2015 (piątek) 14.45 - kwalifikacje (Eurosport1)
19 grudnia 2015 (sobota) 14:15 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport1)
20 grudnia 2015 (niedziela) 14:15 - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport1)

Nowa funkcjonalność serwisu Telemagazyn.pl! Codziennie w programie możesz sprawdzić wyłącznie sportowe transmisje na żywo!
Sprawdź dzisiejsze sportowe transmisje na żywo w dużym programie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×