Skoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane 2015 (TRANSMISJA TV)

Skoki narciarskie Zakopane transmisja. W sobotę i niedzielę najlepsi skoczkowie świata wystartują w konkursach Pucharu Świata w Zakopanem. Już w piątek odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. Transmisję na żywo z zawodów Pucharu Świata w Zakopanem pokażą stacje TVP1, TVP Sport i Eurosport.

Dzień po indywidualnym konkursie Pucharu Świata w Wiśle skoczkowie rywalizować będą w Zakopanem. W piątek na Wielkiej Krokwi odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. W sobotę skoczkowie wystąpią w zawodach drużynowych. W Zakopanem kibice zobaczą najlepszych skoczków świata. Zawodów w Polsce nie odpuścili triumfator Turnieju Czterech Skoczni Stefan Kraft i lider klasyfikacji generalnej Michael Hayboeck. Podwójny mistrz olimpijski z Soczi Kamil Stoch zapewnia, że zawody w Polsce traktuje bardzo poważnie, nawet na równi z mistrzostwami świata, który w tym roku odbędą się w szwedzkim Falun.

Konkursy Pucharu Świata w Wiśle pokażą stacje TVP1, TVP Sport i Eurosport. Transmisję z piatkowych kwalifikacji widzowie będą mogli obejrzeć w TVP Sport i Eurosporcie. Zawody dla TVP komentować będą Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski. W Eurosporcie konkurs skomentuje Igor Błachut.

Skoki narciarskie Zakopane - transmisje

piątek, 16 stycznia 2015, Puchar Świata w Zakopanem, 18.00 - kwalifikacje (TVP Sport, Eurosport) sobota, 17 stycznia 2015, Puchar Świata w Zakopanem, 17:00 - konkurs drużynowy (TVP1, TVP Sport, Eurosport) niedziela, 18 stycznia 2015, Puchar Świata w Zakopanem, 13:45 - konkurs indywidualny (TVP1, TVP Sport, Eurosport)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×