Skoki narciarskie. Puchar Świata Zakopane 2016 [Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO]

W najbliższy weekend skoczkowie rywalizować będą na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. W piątek odbędą się kwalifikacje, na sobotę zaplanowano konkurs drużynowy, a w niedzielę skoczkowie powalczą w zawodach indywidualnych. Transmisja na żywo z Pucharu Świata w Zakopanem w TVP1 i Eurosport1.

Multimedia

W ubiegłym tygodniu skoczkowie rywalizowali na mamuciej skoczni Kulm w Austrii, a stawką były tytuł drużynowego i indywidualnego mistrza świata w lotach. W ten weekend zawodnicy wracają do Pucharu Świata i to do Zakopanego. Na Wielkiej Krokwi emocje zaczną się już w piątek, kiedy to odbędą się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. W piątkowych zawodach weźmie udział aż 12 polskich skoczków. Na Wielkiej Krokwi pokażą się: Kamil Stoch, Stefan Hula, Klemens Murańka, Dawid Kubacki, Jan Ziobro, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Jakub Wolny, Bartłomiej Kłusek, Krzysztof Miętus, Maciej Kot i Krzysztof Biegun. Z powodu kontuzji w Polsce nie wystartuje wicelider PŚ Severin Freund.

W ubiegłym roku indywidualne zawody w Zakopanem zakończyły się triumfem Kamila Stocha. który wyprzedził Stefana Krafta i Freunda. W drużynie najlepsi okazali się Niemcy, przed Austrią i Słowenią. Biało-czerwoni zajęli piąte miejsce.

Telewizja publiczna jest producentem sygnału międzynarodowego z tych zawodów. Konkursy skomentują: Marek Rudziński i Sebastian Szczęsny. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski, a reporterami będą: Maciej Jabłoński i Michał Regulski.

Puchar Świata Zakopane - transmisje

Piątek, 22.01.2016
17:35 - kwalifikacje (TVP Sport, Eurosport1)

Sobota, 09.01.2016
16:00 - Pierwsza seria konkursu drużynowego (TVP1, Eurosport1)

Niedziela, 10.01.2016
16:00 - Pierwsza seria konkursu indywidualnego (TVP1, Eurosport1)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×