Skoki narciarskie Wisła 2018 NA ŻYWO. Gdzie i o której oglądać skoki? TRANSMISJA TV i ONLINE

Skoki narciarskie Wisła 2018 transmisja. Już w połowie listopada startuje nowy sezon Pucharu Świata. Inauguracja cyklu od piątku 16 listopada do niedzieli 18 listopada na skoczni w Wiśle. Sprawdź, gdzie obejrzeć Puchar Świata 2018/19 w skokach narciarskich w Wiśle.

Multimedia

Skoki narciarskie Wisła. Transmisja na żywo

Podobnie jak przed rokiem Puchar Świata swoją premierę będzie miał w Wiśle. Na skoczni w Wiśle Malince zaplanowano konkurs drużynowy (17. listopada, sobota) i indywidualny (18. listopada, niedziela). Na piątek zaplanowano kwalifikacje. Do startu w kwalifikacjach zgłoszonych zostało 70 zawodników z 15 krajów. W tym gronie znajduje się 12 Polaków: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Maciej Kot, Stefan Hula, Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Tomasz Pilch, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Przemysław Kantyka i Andrzej Stękała.

Przed rokiem konkurs w Wiśle niespodziewanie zwyciężył Japończyk Junshiro Kobayashi. W zawodach drużynowych triumfowali Norwegowie, a Polacy zajęli drugie miejsce. Kryształowa Kula za cały sezon powędrowała w ręce Kamila Stocha. Skoczek z Zebu zdecydowanie wyprzedził Richarda Freitaga oraz Daniela-Andre Tande.

Skoki narciarskie 2018 Wisła NA ŻYWO

Skoki narciarskie Wisła TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE W sobotę 17 listopada transmisja z konkursu drużynowego w TVP 1 rozpocznie się o godz. 16. Od godziny 15 będzie można śledzić serię próbną na TVP Sport i sport.tvp.pl. W niedzielę transmisja zacznie się o godzinie 15:00 na TVP 1. Serię próbną można obejrzeć na TVP Sport i sport.tvp.pl od godziny 14.15. Darmowy stream z obu konkursów na sport.tvp.pl i aplikacji mobilnej.

Piątek, 16 listopada 2018
18:00 Puchar Świata Wisła - kwalifikacje (TVP1, Eurosport 1)
Sobota, 17 listopada 2018
16:00 Puchar Świata Wisła - konkurs drużynowy (TVP1, Eurosport 1)
Niedziela, 18 listopada 2018
15:00 Puchar Świata Wisła - konkurs indywidualny (TVP1, Eurosport 1)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×