Skoki Planica na żywo. Gdzie i o której obejrzeć loty? [TRANSMISJA TV, ONLINE] 24.03.2019

Skoki narciarskie: Planica na żywo. Przed skoczkami ostatni intensywny weekend. W Planicy zostaną rozegrane dwa indywidualne i jeden drużynowy konkurs na skoczni HS 240. Rywalizacja zacznie się już w czwartek, od kwalifikacji. Sprawdź, gdzie obejrzeć konkursy w Planicy w telewizji i internecie. [24.03.2019]

Multimedia

Skoki narciarskie. Planica na żywo. Gdzie obejrzeć?

Ostatnie w sezonie konkursy w Planicy zadecydują o tym, kto zdobędzie małą Kryształową Kulę za loty narciarskie oraz o triumfie w Pucharze Narodów. Kamil Stoch w swojej bogatej kolekcji trofeów nie ma tylko jednego: małej Kryształowej Kuli za loty.

Zobacz galerię

Podczas minionego weekendu Polak stracił prowadzenie w tej klasyfikacji, ale podczas wielkiego finału w Planicy wszystko będzie jeszcze możliwe. Mistrz z Zębu traci bowiem do lidera Ryoyu Kobayashiego tylko 20 punktów. Stoch by włączyć się do walki, musi jednak skakać dużo lepiej niż w Vikersund.

Polacy jako zespół w ten weekend w Planicy powinni przypieczętować triumf w Pucharze Narodów. 388 punktów przewagi nad Niemcami powinno gwarantować spokojny weekend, jednak kluczowy będzie sobotni konkurs drużynowy.

Skoki narciarskie. Planica TRANSMISJA NA ŻYWO i ONLINE

Zawody w Planicy pokaże TVP1 oraz Eurosport 1. Kwalifikacje wyłącznie w Eurosporcie 1. Gdzie oglądać stream online z konkursów w Planicy? Darmowa transmisja w internecie będzie dostępna na sport.tvp.pl.

Loty narciarskie: Planica PROGRAM

Czwartek, 21 marca 2019
11:00 Planica: KWALIFIKACJE (Eurosport 1)

Piątek, 22 marca 2019
14:30 Planica - KONKURS INDYWIDUALNY (Eurosport 1)

Sobota, 23 marca 2019
10:00 Planica - KONKURS DRUŻYNOWY (TVP1, TVP Sport, Eurosport 1)

Niedziela, 24 marca 2019
10:00 Planica - KONKURS INDYWIDUALNY (TVP1, TVP Sport, Eurosport 1)

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×