Skołowani

"Skołowani". Powstaje polska wersja francuskiego hitu. Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w rolach głównych

Wystartowały zdjęcia do filmu „Skołowani” – polskiej wersji historii, która podbiła serca widzów najpierw we Francji, a później w kolejnych krajach na całym świecie. To pełna uroku, romantyczna opowieść o spotkaniu Maksa – wiecznego „Piotrusia Pana” i przebojowej Julii. W rolach głównych Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. „Skołowani” to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Premiera filmu planowana jest na 2023 rok.

26.08.2022Skołowani

Przeczytaj także:

"Motyw". Agnieszka Grochowska w nowym serialu TVN! Gdzie jeszcze można oglądać aktorkę?

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN „Motyw” w reżyserii Pawła Maślony. To kolejna produkcja z udziałem Grochowskiej w ostatnim czasie. Od 6 czerwca w Canal+ emitowany jest szwedzki serial sensacyjny „Sanktuarium Zła”. Jego autorami są twórcy Millenium. A już 5 lipca do kin wchodzi film „Teen Spirit”, gdzie polska aktorka zagrała u boku Elle Fanning. Producentem filmu jest Fred Berger, laureat Oscara za film „La la Land”

17.06.2019Motyw

"Miłość jest wszystkim". Joanna Kulig i Olaf Lubaszenko opowiadają o nowym świątecznym filmie TVN [RELACJA Z PLANU, ZDJĘCIA, WIDEO]

"Miłość jest wszystkim" to nowa polska świąteczna komedia, którą można już oglądać w kinach. Mieliśmy okazję gościć na planie produkcji, gdzie Joanna Kulig, Olaf Lubaszenko, Patricia Kazadi oraz Barbara Wypych opowiedzieli nam o filmie. Czego spodziewać się po tej niestandardowej opowieści o świętym Mikołaju? Sprawdźcie nasze wideo!

29.11.2018Miłość jest wszystkim

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×