Skromny pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego. "Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności"

We wtorek, 31.03 odbył się pogrzeb Jakuba Olbrychskiego, wnuka Daniela Olbrychskiego. Na uroczystości obecna była tylko najbliższa rodzina.

Multimedia

Pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego

W wtorek, 31 marca odbył się pogrzeb Jakuba Olbrychskiego, wnuka Daniela Olbrychskiego. 28-latka, który zmarł w tragicznych okolicznościach pożegnała najbliższa rodzina. Skromna uroczystość spowodowana była panującą obecnie epidemią koronawirusa. Szczegóły pogrzebu zdradziła na Facebooku Krystyna Demska Olbrychska, żona i menedżerka Daniela Olbrychskiego.

Przypomnijmy, że w połowie marca Antoni Olbrychski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o tragicznej śmierci swojego brata, Jakuba. 28-latek wyszedł z domu bez żadnych dokumentów, a później został znaleziony martwy w lesie.

Dramat w rodzinie Olbrychskich. Nie żyje wnuk Daniela Olbrychskiego - JakubZobacz więcej

Mówił, że jak naprawdę będzie chciał się zabić to i tak go nie upilnujemy. Mimo to staraliśmy się i wiele razy udawało się wyciągnąć go z krytycznych sytuacji. Ale nie tym razem. Teraz po prostu wyszedł bez niczego. W samej koszuli, bez dokumentów. Nie wiadomo czy umarł z wycieńczenia, od mrozu, czy ktoś go zabił.

Jakub Olbrychski cierpiał na schizofrenię i nie chciał się leczyć. Mimo wielokrotnych próśb ze strony rodziny, młody mężczyzna nie poddawał się leczeniu i niejednokrotnie mówił o samobójstwie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anita (gość)

    To bardzo smutne. Ludzie z tego typu chorobami są niestety często nie rozumiani. A życie odbierają jako przymusowe cierpienie. Niech spoczywa w spokoju.

    03.04.2020 12:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×