Skunk Anansie dla RBL.TV: "Byliśmy zbyt młodzi i pijani"

Za co Skin nie lubi Skrillexa? Kto jest najbardziej leniwym członkiem Skunk Anansie? Jak powstawał nowy album i dlaczego przed wydaniem poprzedniego krążka grupa zrobiła sobie 8 letnie wakacje?

Multimedia

Odpowiedzi poznamy już 3 i 4 listopada podczas Weekendu ze Skunk Anansie w RBL.TV! Poza zestawem największych hitów grupy widzowie stacji będą mogli obejrzeć ekskluzywny wywiad ze Skunk Anansie, zarejestrowany podczas ich wrześniowej wizyty w Warszawie.

Grupa, na czele której stoi charyzmatyczna Skin, słynie z bezpardonowego łączenia tradycji punkowej z nowoczesnymi brzmieniami oraz niesamowitej energii na koncertach. We wrześniu na sklepowe półki trafił piąty studyjny album grupy, zatytułowany "Black Traffic". Czym praca nad tym krążkiem różniła się od poprzednich kooperacji?

  • Przede wszystkim dojrzeliśmy, jako muzycy. Uświadomiliśmy sobie, co jest naprawdę ważne w życiu. Wcześniej byliśmy zbyt młodzi i pijani, żeby to zrozumieć. Teraz wszystko zrobimy, jak należy. Dużo lepiej się bawimy - mówi w wywiadzie dla RBL.TV Skin.

W rozmowie ze stacją Skin zdradzi także, co myśli na temat bijącego rekordy popularności dubstepu.

  • Gdy w 2005 roku odkryłam dubstep, pomyślałam: wow, ta muza jest nieziemska! To była dla mnie nowa wersja reggae. Połączenie mocniejszych dźwięków z czystym wokalem np. Jamesa Blacke’a było bardzo sexy. Teraz dubstep jest już wszędzie, a jego komercyjna odsłona w ogóle nie przypadła mi do gustu. Skrillex zabił ten gatunek - dodaje wokalistka Skunk Anansie.

Chcecie zobaczyć więcej? Oglądajcie Weekend ze Skunk Anansie w RBL.TV! sobota 3 listopada o 13:00 i 18:00 niedziela 4 listopada o 15:00 i 20:00

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×