"Ślad". Aleksandra Hamkało bada zwłoki w nowym serialu kryminalnym Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już we wrześniu w Polsacie nowy serial kryminalny pt. "Ślad”. Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. W obsadzie znalazła się m.in. Aleksandra Hamkało, która wciela się w lekarza medycyny sądowej.

Multimedia

"Ślad" odcinek 1. we wtorek, 18.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. To właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu "Ślad".

Śledczy na tropie seryjnego porywacza i zabójcy dzieci. Kto jeszcze zginie? [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi Renata Różańska (Anita Jancia podinspektor policji, profesor nauk medycznych – biochemik. Do zespołu Renaty należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Anna Szpunar, w którą wciela się Aleksandra Hamkało. Aktorka ma już na swoim koncie role lekarzy (m.in. w "Na dobre i na złe"), ale sama przyznaje, że tym razem jej zadania są nieco inne.

- W taki sposób jeszcze nie pracowałam. Mam martwe ciała, które bada się inaczej. Jest to bardzo ciekawe. Dużo się uczę - podkreśla Hamkało. Postać Anny Szpunar będzie pokazana nie tylko od strony zawodowej, ale i prywatnej. Kim jest bohaterka nowego serialu kryminalnego "Ślad"? Zobacz wideo!

Gwiazdy seriali i programów Polsatu na konferencji ramówkowej. Kto się pojawił? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×