"Ślad" - bohaterowie. Kto jest kim w nowym kryminalnym serialu Polsatu? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Już 18 września w Polsacie nowy serial kryminalny pt. "Ślad". Produkcja przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Poznaj bohaterów "Śladu"!

Multimedia

"Ślad" odcinek 1. we wtorek, 18.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu "Ślad".

Śledczy na tropie seryjnego porywacza i zabójcy dzieci. Kto jeszcze zginie? [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W skład specjalnego wydziału dochodzeniowo – śledczego wchodzi aż czternastu ekspertów: dochodzeniowcy, baliści, śledczy z wojskową przeszłością, specjaliści w obszarze nauk biologicznych i ścisłych oraz lekarze medycyny sądowej. Widzowie będą mieli okazję poznać nie tylko wiele ekscytujących historii kryminalnych, ale przede wszystkim bohaterów - swoistą galerię indywidualności, o których można powiedzieć wszystko, ale nie to, że są nudni!

Co wiemy o głównych postaciach, które pojawią się w fabule "Śladu"? Zobacz w naszej galerii!

Aleksandra Hamkało bada zwłoki w nowym serialu kryminalnym Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×