"Ślad". Jak wyglądało spotkanie z aktorami na planie nowego serialu Polsatu? [DUŻO ZDJĘĆ]

Już wkrótce na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowy serial kryminalny "Ślad". Niedawno odbyło się spotkanie z aktorami na planie tej produkcji. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

"Ślad" odcinek 1. we wtorek, 18.09.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

11 września odbyło się spotkanie z aktorami nowego serialu Polsatu pt. "Ślad". Anita Jancia, Mariusz Jakus, Agnieszka Kawiorska, Krzysztof Wach, Marta Jarczewska, Zuzanna Lit, James Malcolm oraz producent i reżyser formatu Okil Khamidov z reżyserem części odcinków Maciejem Dutkiewiczem przybliżyli sylwetki bohaterów i kulisy najnowszej produkcji kryminalnej Polsatu.

Jak wygląda serialowe prosektorium? Anita Jancia i Mariusz Jakus pokazują plan produkcji! [WIDEO]Zobacz więcej

Okil Khamidov zaprezentował też wnętrza Centralnego Wydziału Śledczego: więzienie, salę przesłuchań, prosektorium, laboratorium oraz gabinet szefowej CWŚ, salę konferencyjną i kuchnię. Scenografia powstała z ogromną dbałością o najdrobniejsze szczegóły i naprawdę robi wrażenie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • mam mieszane uczucia co do tego serialu (gość)

    Wzbudza skojarzenia z dobrymi serialami Polsatu takimi jak Fala Zbrodni (klimat i aktor w jednej z głównych ról) i Samo Życie (jedna z głównych bohaterek nosi nazwisko Szpunar). Mimo to scenografia wygląda trochę nienaturalnie, a są też elementy, które raczej nie powinny mieć miejsca np. prosektorium, do którego wchodzi się jak do zwykłego pokoju choć powinno być sterylne i raczej na uboczu. Czy też haker, który w więzieniu ma dostęp do komputera. Co prawda bez internetu, ale jednak. No i niestety dość sucha gra aktorska Anity Janci. Fajnie, że dostała główną rolę i oby w dalszych odc. wypadała lepiej. Bo przecież choćby w serialu Wataha wypadła zdecydowanie bardziej naturalnie. Na plus natomiast jest cały pomysł na serial i główną sprawę, a także to, że poważną tematykę przełamuje tu nutka humoru. No i obsada męska. Jak zawsze bardzo dobry Przemysław Bluszcz, wiarygodny Mariusz Jakus oraz Kamil Szeptycki w chyba najlepszej jak do tej pory swojej roli.

    20.09.2018 12:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×