"Ślad". Joanna Koroniewska pokazuje się w skąpym bikini i odpowiada na krytykę Internautów. "Wiem, jak wyglądam"

Joanna Koroniewska znana jest ze sporego dystansu do siebie. Potwierdziła to publikując swoje zdjęcia w bikini i odpowiadając na krytykę Internautów, zarzucających jej nadmierne eksponowanie zbyt małego według nich biustu.

Multimedia

Joanna Koroniewska odpowiada na krytykę

W czasie pandemii Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zaczęli brylować w mediach społecznościowych. Prowadzą "Domówki u Dowborów", w czasie których łączą się z innymi znanymi osobami i przeprowadzają długie rozmowy. Chętnie też publikują swoje zdjęcia i opisują, co u nich słychać i jakie są ich przemyślenia na różne tematy.

Barbara Kurdej-Szatan namawia Joannę Koroniewską do powrotu do serialu! Co ona na to?Zobacz więcej

Po jednym z dni spędzonych na grze w siatkówkę plażową z dziećmi, Joanna opublikowała zdjęcie w bikini. Wzbudziło ono wiele kontrowersji. Niektórzy Internauci stwierdzili, że aktorka ma zbyt mały biust, aby pokazywać się w skąpym kostiumie kąpielowym. To skłoniło Koroniewską do przekazania ważnej myśli dotyczącej wielkości piersi i tego, jakie ma to znaczenie dla innych osób.

Od wczoraj przecieram oczy ze zdumienia. Jednego pana fotografa to nawet musiałam zablokować, ponieważ... ewidentnie fota w kostiumie kąpielowym wzbudziła w NIM ogromne emocje . I zapewniam TO nie było ani zgorszenie ani podziw ... A co TO było?! No właśnie . Obfitość biustu ma dla niektórych WIEEEEELKIE znaczenie.😂🤪🤪🤔💫 No cóż. Czy to oznacza, że KOBIETA o małym biuście nie powinna pokazywać się na zdjęciu w bikini?!! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Albo, że budzi w tych osobach odrazę?! Szczerze, czy to oznacza, że babka o kształtach skądinąd mniej obfitych tudzież zbyt obfitych ma czuć się źle?! Bo co?! Wiem jak wyglądam i najważniejsze, że ja taką siebie LUBIĘ. Przede wszystkim. Najpierw JA SIEBIE. To MA znaczenie. I jeśli ktoś tutaj ma jakiekolwiek wątpliwości to naprawdę chciałbym Was przekonać, że TO UCZUCIE przychodzi najczęściej z wiekiem.

Na profilu Joanny Koroniewskiej pojawiło się też kilka innych zdjęć - także w bikini. Każde z nich opatrzone jest zabarwionym humorem podpisem i podkreśleniem. "Dmuchany basen i ja. Całkiem NIEnadmuchana. Najważniejsze, że wielu z Was cieszy się i wie, że dystansu też możemy się nauczyć!" - zaznaczyła pod jedną z najnowszych fotografii. Popieramy!

Joanna Koroniewska nago! Fani zachwyceni dystansem aktorki!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Nd gdzie bdnshxgh (gość)

    Jesteś piękna

    18.07.2020 14:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×