"Ślad". Joanna Koroniewska uczy się strzelać do roli! Jak poradziła sobie na strzelnicy?

Joanna Koroniewska przygotowując się do roli w kryminalnej produkcji "Ślad" musiała nauczyć posługiwać się bronią. Zobaczcie zdjęcia i przekonacie się, czy Joanna Koroniewska trafiła w dziesiątkę?!

Multimedia

"Ślad" sezon 2. od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Joanna Koroniewska dołączyła do 2. sezonu serialu Polsatu „Ślad”. Gra zastępcę szefowej Centralnego Wydziału Śledczego – nadkomisarz Maję Oleander.

Żeby móc zostać panią nadkomisarz, trzeba umieć strzelać. To nie jest proste! Trzeba w odpowiedni sposób trzymać broń, o czym jeden z kolegów ostatnio mi przypomniał. Pamiętam, że uczyłam się strzelać na WOS’ie i wydawało mi się, że to takie proste. Nic bardziej mylnego! To nie jest jak jazda na rowerze, zapomina się wszystkiego! Musiałam się nauczyć tego od początku – zdradziła ostatnio gwiazda podczas wideoczata z internautami.

Joanna Koroniewska zdradza, co o jej powrocie do pracy sądzi mąż - Maciej Dowbor!Zobacz więcej

Joanna Koroniewska z wielkim zaangażowaniem podchodzi do roli nadkomisarz w „Śladzie” i dlatego wybrała się na strzelnicę, aby pod okiem instruktora doskonalić swoje umiejętności w posługiwaniu się bronią i potrenować strzelanie. Jakie emocje towarzyszyły aktorce, gdy pociągnęła za spust?

Próby na strzelnicy usprawniają i przede wszystkim uwiarygodniają postać, ponieważ pozwalają wyzwolić w człowieku emocje, których zazwyczaj kompletnie nie ma. Gdy przechodzimy potem do grania postaci, jeszcze bardziej możemy się w nie wgłębić i coraz lepiej zaczynamy je rozumieć. Na co dzień jestem osoba potulną, nie zdarza mi się być agresywną wobec innych, a na strzelnicy wyzwoliłam w sobie emocje, które dały mi niezwykłą siłę! To jest absolutnie coś niezwykłego - przyznała podekscytowana Joanna Koroniewska.

Jak Joanna Koroniewska poradziła sobie na strzelnicy? Zobaczcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×