"Ślad" odcinek 21. Szajka przestępców zamordowała mężczyznę podczas włamania? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Podczas włamania ginie mężczyzna, a wszystko wygląda na robotę znanej szajki rabusiów. Grupa jednak odżegnuje się od zbrodni. Ślady prowadzą do członków rodziny ofiary... co ofiara miała do ukrycia? To już w 21. odcinku serialu "Ślad"!

Multimedia

"Ślad" odcinek 21. już we wtorek, 27 listopada o godz. 20:05 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

Dom Adama Kisielewskiego zostaje obrabowany, a przy okazji włamania ginie Staszek, jego syn. Miejsce zbrodni i wszystkie ślady wskazują na działanie "wędrownej szajki", która od dawna okrada bogate domy. Jedyną różnicą jest morderstwo, które nigdy wcześniej się nie zdarzyło. Włamywacze twierdzą, że to nie ich robota i wydają śledczym swojego informatora! Jednak czy można uwierzyć oszustom? Czy to wbrew temu, to mówią ich sprawka, a Staszek to przypadkowa ofiara, która ich zaskoczyła? Banda zostaje zatrzymana, a śledczy wcale nie mają mniej tropów... Jeśli to nie "zamiejscowi", to czy ktoś się pod nich podszył, a syn Kisielewskiego to niepotrzebna ofiara?

Chuligani chcieli pobić gwiazdę polsatowskiego serialu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Śledczy niedługo trafiają na zupełnie inny trop, z dala od zorganizowanych grup przestępczych. U denata znaleziono dokumentację jego specyficznej relacji z macochą. Co więcej, kobieta miała romans z miejscowym naczelnikiem policji! Kobieta zaczyna panikować i obawiać się wielu stron na raz - wściekłości męża, który odkryje jej niewierność, ale i powiązania jej ze śmiercią pasierba. Czy razem z kochankiem nie cofną się przed najgorszym, by zachować swój sekret? Czy Anna (Aleksandra Hamkało) i Kot (Cezary Łukaszewicz) pomogą rozwiązać kolejną sprawę? Oglądaj "Ślad" we wtorkowe wieczory w telewizji Polsat!

Śmierć oszustki i podwójne samobójstwo policjantów? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×