"Ślad" odcinek 3 i 4. Organista wciela w życie chińską legendę. Perfidna zemsta za zdradę! Co się wydarzy w serialu Polsatu? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejne odcinki serialu telewizji Polsat pt. "Ślad". Organista wciąż jest nieuchwytny i dokonuje kolejnych zbrodni! Czy funkcjonariusze CWŚ w końcu dopadną złoczyńcę? Sprawdźcie, co wydarzy się w odcinkach 3. i 4. serialu "Ślad"!

Multimedia

"Ślad" odcinek 3. i 4. we wtorek, 25.09.2018 od godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W trzecim odcinku „Śladu” zespół CWŚ w końcu trafia na ślad Organisty. Wygląda na to, że psychopata dokonuje zabójstw z wykorzystaniem śmiertelnego jadu kufii (jadowitego węża). Podążając tym tropem śledczy natrafiają na starożytną chińską legendę, według której dokonanie morderstwa osiemnaściorga dzieci prowadzi zabójcę w kierunku osiągnięcia wiecznego oczyszczenia.

Renata Różańska staje na czele specjalnej grupy CWŚ. Pierwsze śledztwo będzie sukcesem? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Czwarty odcinek "Śladu" to nowa skomplikowaną zagadka kryminalna. Do centrum powiadamiania ratunkowego dzwoni młoda dziewczyna i drżącym głosem prosi o interwencję z powodu grożącej jej śmierci. Pół godziny później zostaje znaleziona martwa we własnej wannie. Sekcja zwłok wykazuje, że denatka była w ciąży.

Dochodzenie prowadzi CWŚ do jej kochanka a ślady znalezione na miejscu zbrodni kierują wprost do jego żony! Motyw wydaje się oczywisty, dowody niepodważalne. Czy to okrutna zemsta zdradzonej żony?

"Ślad". Nowa "Fala zbrodni" czy produkt serialopodobny? Oceniamy nowy serial Polsatu!Zobacz więcej

Od czwartego odcinka "Śladu" do stałej obsady dołączają Krzysztof Wach, Cezary Łukaszewicz i Piotr Witkowski a gościnnie wystąpią: Adrianna Izydorczyk, Michał Chorosiński, Ewa Bonecka i Paulina Kowalska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Bell (gość)

    W czwartym odcinku policjant wzywający ,, posiłki” mówi: podejrzana kieruje się drogą w kierunku ~ Oborników Śląskich ~ ‚’’’ gdzie prawidłowa odmiana?! Jestem rodowitą oborniczanką i przyznam, że źle się tego słuchało... a wystarczyłoby, aby twórcy filmu skonsultowali tę wypowiedź z polonistą

    25.09.2018 22:12
  • Efekt (gość)

    Przestałem oglądać po 2 odcinku, mało życiowy ten film aż oglądać się nie chce a dawałem szanse

    25.09.2018 04:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×