"Ślad" odcinek 84, sezon 2 FINAŁ. Różańska zaatakowana! Przeżyje? Joanna Koroniewska komentuje swój udział w serialu! Będzie 3. sezon?

Finał 2. sezonu serialu "Ślad" za nami! Odcinek 84. "Śladu" obfitował w wielkie emocje! Różańska została zaatakowana! Wiele wskazuje na to, że może nie przeżyć... Sprawdźcie, co się wydarzyło!

Multimedia

"ŚLAD" - CO SIĘ WYDARZYŁO W FINALE 2. SEZONU SERIALU?

Szefowa wydziału w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Czy przeżyje? Renata Różańska (Anita Jancia) została zaatakowana podczas przesłuchania. Na pomoc rzuca się jej kolega z pracy, śledczy Walczak (Mariusz Jakus). I to mimo tego, że w ostatnich odcinkach drugiego sezonu szefowa postanowiła wytoczyć swojemu zastępcy proces. A to dlatego, że zaatakował on świadka podczas przesłuchania...

Ostatnie odcinki serialu kryminalnego Telewizji POLSAT „Ślad” obfitują zdarzenia, których nikt się nie spodziewał. Podczas przesłuchania Rafał Walczak rzucił się z pięściami na świadka. Szefowa Centralnego Wydziału Śledczego, Renata Różańska, skierowała sprawę do wewnętrznych służb, które mają wszcząć postępowanie wyjaśniające. Komisarz jest zawiedziony postawą swojej przełożonej. Renata idzie jednak o krok dalej i zgłasza sprawę do prokuratury... Walczak został zawieszony.

Ada Fijał dołączyła do obsady! Kim będzie Nikola Jastrzębska?Zobacz więcej

Niedługo później śledcza sama przesłuchuje podejrzanego w jednej ze spraw. W pewnym momencie ktoś dzwoni do Różańskiej, a przesłuchiwany wykorzystuje moment nieuwagi pani komisarz. Rzuca się na nią i próbuje ją zabić. Zadaje cios długopisem w tętnicę szyjną i inspektor upada zakrwawiona na podłogę.

Na pomoc kobiecie rzuca się Rafał Walczak, który ze łzami w oczach próbuje jej pomóc. Wychodzi na jaw, że śledczy darzył Różańską czymś więcej niż zwykła sympatia. Ukrywał to jednak przed całym światem... Czy temu uczuciu będzie dane rozkwitnąć? A może już za późno i szefowa CWŚ nie przeżyje ataku?

Niedawno mieliśmy okazję porozmawiać z Joanną Koroniewską, która opowiedziała nam krótko o pracy nad serialem "Ślad". Jak wspomina tę produkcję? Jak przyjęła ją ekipa? Sprawdźcie! Zapewne zastanawiacie się także, czy "Ślad" doczeka się 3. sezonu? Chociaż telewizja Polsat jeszcze tego nie potwierdza, to wiele wskazuje na to, że już wkrótce ruszą zdjęcia do nowych odcinków!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    Najfajniejszą nową, stałą postacią serialu jest grany przez Waldemara Błaszczyka Paweł "Pablo" Herman.

    12.06.2019 21:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×