"Ślad" odcinki 1 i 2. Renata Różańska staje na czele specjalnej grupy CWŚ. Pierwsze śledztwo będzie sukcesem? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Serial kryminalny "Ślad" przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. To po raz kolejny udowodnią bohaterowie nowego serialu Polsatu. Zobacz zwiastun!

Multimedia

"Ślad" odcinek 1. i 2. we wtorek, 18.09.2018 od godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W serialu "Ślad" na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Zawsze może liczyć na swojego zastępcę - nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus).

Kto jest kim w nowym kryminalnym serialu Polsatu? Poznaj bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

W 1. odcinku we Wrocławiu działa seryjny porywacz i zabójca dzieci. Właśnie została odnaleziona piętnasta ofiara psychopaty, którego media nazywają Organistą. Policja jest bezsilna. Nie ma właściwie żadnych tropów. Pod naporem opinii publicznej zostaje powołana specjalna komórka, niezależna od policji - Centralny Wydział Śledczy (CWŚ). Od pierwszej chwili podinspektor Renata Różańska wchodzi w konflikt z nadkomisarzem Rafałem Walczakiem (Mariusz Jakus), nadkomisarzem policji, zastępcą szefa CWŚ. W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni nieoceniony okazuje się podkomisarz Artur Kotowicz "KOT" (Cezary Łukaszewicz) - doświadczony, ale bardzo zagadkowy analityk. W tym czasie ginie kolejna dwójka dzieci. Ostatnia - siedemnasta ofiara została zastrzelona. To nowy element układanki, dzięki któremu Renata Różańska ma nadzieję, że złapią w końcu Organistę.

W 2. odcinku Centralny Wydział Śledczy wciąż usiłuje rozwikłać zagadkę zabójstwa 17 dzieci. Wszystkie ofiary zostały wcześniej porwane. Nieznana jest przyczyna ich śmierci. Wyjątek stanowi ostatnia ofiara, o której wiadomo, że została zastrzelona. Śledztwo w tej sprawie kieruje zespół CWŚ na ślepy tor. Okazuje się, że grupa przestępcza trudniąca się handlem organami postanowiła wykorzystać fakt istnienia Organisty. I to oni, podszywając się pod psychopatę, dokonali ostatniego - 17. zabójstwa. Tak naprawdę ich celem było zdobycie organów dziecka. Zespół CWŚ rozbija grupę przestępczą, ale też w końcu trafia na ślad Organisty. Wygląda na to, że psychopata dokonuje zabójstw z wykorzystaniem śmiertelnego jadu kufii (jadowitego węża). Podążając tym tropem śledczy z CWŚ natrafiają na starożytną chińską legendę, według której dokonanie morderstwa 18 dzieci prowadzi zabójcę w kierunku osiągnięcia wiecznego oczyszczenia. Zespół CWŚ ze zgrozą orientuje się, że Organista dokona jeszcze jednego zabójstwa. Rozpoczyna się wyścig z czasem, którego stawką jest życie osiemnastej porwanej dziewczynki.

Jak wygląda serialowe prosektorium? Anita Jancia i Mariusz Jakus pokazują plan produkcji! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hell (gość)

    Hamkało psuje mi ten serial,ona powinna recytowac wiersze na akademii szkolnej,słaba aktorka

    18.09.2018 22:15
  • Malg (gość)

    Nawet niezły ale mam nadzieje ze w następnych odcinkach nie będzie już makabry z dziecmi

    18.09.2018 22:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×