"Ślad" odcinki 11 i 12. Pozorowane samobójstwo i pomyłka mordercy? Co się wydarzy w serialu Polsatu? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+DUŻO ZDJĘĆ]

Przed nami 11. i 12. odcinek serialu Polsatu pt. "Ślad". Tym razem na widzów czekają... pozorowane samobójstwo i pomyłka mordercy! Sprawdźcie, co wydarzy się w 11. i 12. odcinku serialu "Ślad"!

Multimedia

"Ślad" odcinek 11. i 12. we wtorek, 23.10.2018 od godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W jedenastym odcinku serialu w wynajmowanym mieszkaniu zostaje znalezione ciało Daniela Wasilewskiego. Mężczyzna miał duży dług, prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Firma windykacyjna „AmberArmor” naciskała na rodzinę zmarłego, żeby odzyskać pieniądze. Śledztwo wykazuje, że Daniel mógł zamordować żonę kierownika firmy windykacyjnej. Tropy prowadzą również do jej kochanka, Leona Ząbkowskiego. Jednak pozornie idealna układanka rozsypuje, gdy CWŚ odkrywa, że dwa morderstwa nie były jednymi związanymi z „AmberArmor”. Gościnnie w odcinku wystąpią: Mateusz Jordan-Młodzianowski, Marta Kwiek, Bartłomiej Kwiatkowski, Michał Felczak i Anastazja Borkoniuk.

Kto morduje narkotykowych dilerów? Córka rady miasta porwana! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W dwunastym odcinku „Śladu” przedsiębiorca Wojciech Szymański zostaje znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. W pobliżu ciała leży aparat do inhalacji dla astmatyków. Czy zgubił go sprawca zabójstwa? Zanim eksperci CWŚ zakończyli wszystkie czynności na miejscu zbrodni, w mieszkaniu pojawia się brat bliźniak denata. Okazuje się Wojciech Szymański żyje, a w jego mieszkaniu znaleziono zwłoki jego brata - Krzysztofa. Czy morderca pomylił braci i zginął nie ten, którego chciał zabić? Gościnnie w odcinku wystąpią: Tomasz Błasiak, Agnieszka Dulęba-Kasza, Patryk Janisiów, Kordian Rekowski, Romana Filipowska, Elżbieta Donimirska, Tomasz Fugiel i Sebastian Bogusz.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×