"Ślad" odcinki 15 i 16. Potrójne morderstwo nastolatków i otruty restaurator. Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+DUŻO ZDJĘĆ]

W najnowszych odcinkach serialu "Ślad" agenci znajdują ciała trzech nastolatków, którzy zginęli w tej samej chwili! Czy wiadomość SMS wysłana do nich doprowadzi do mordercy? Sprawdź, co jeszcze wydarzy się w 15. i 16. odcinku serialu Polsatu "Ślad"!

Multimedia

"Ślad" odcinek 15. i 16. we wtorek, 6.11.2018 od godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 13. odcinku serialu "Ślad" dochodzi do morderstwa trzech uczniów. Co niepokojące, wszyscy zginęli o tej samej porze - w czasie, kiedy mieli spotkać się z kolegą, Krystianem Babikiem, o czym informował ich smsem. Sprawa wygląda na prostą i prowadzi właśnie do chłopaka. Sprawa komplikuje się, gdy śledczy znajdują Babika... martwego!

Aleksandra Hamkało bada zwłoki w nowym serialu kryminalnym Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że wśród chłopców dochodziło do ciągłych nieporozumień. Wciąż kłócili się o pieniądze i dziewczyny, a ostatnia awantura miała dotyczyć jednej, konkretnej osoby. Śledczy dowiadują się o zakładzie między chłopakami. Jeden z nich, zabity najpóźniej Krystian, miał uwieźć jedną z ich koleżanek - Krystynę Stecką. Zamiast niej, jako swój cel chłopak wybrał jej atrakcyjną macochę (w tej roli gościnnie wystąpi Laura Samojłowicz). Taki obrót spraw kieruje podejrzenia na ojca Krystyny. Jak dziewczyna zareagowała dowiadując się o romansie macochy i kolegi? Czy rzeczywiście to ojciec jest winny poczwórnego morderstwa?

Czternasty odcinek przyniesie kolejną zagadkową zbrodnię. Grzegorz Szczepański, właściciel restauracji, zostaje otruty podczas kolacji z okazji rocznicy ślubu. Kieliszek, z którego pił Szczepański natarty był trucizną! Podejrzenia skierowane są w stronę kelnera i managera restauracji, jako tych, którzy mieli bezpośredni kontakt z zastawą. W toku sprawy wychodzi na jaw skrywany przez żonę sekret - miała romans z 19-letnim synem Grzegorza, przez co ojciec go wydziedziczył. Żona nie zdąży jednak zeznać zbyt wiele. CWŚ odnajdzie ją martwą, a przyczyną zgonu był cios butelką w głowę. Czy Szczepańskich zabiła ta sama osoba? Czy zabójstwa miały związek z restauracją, czy może z rodzinnymi ekscesami? Dowiedz się już we wtorek, 6 listopada od godziny 20.05 w telewizji Polsat! Po więcej szczegółów sięgaj po program tv

Jak wyglądało spotkanie z aktorami na planie nowego serialu Polsatu? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×