"Ślad" odcinki 17. i 18. Nagła śmierć tancerki i brutalne tortury biznesmena. Jakie jeszcze zbrodnie odkryje CWŚ? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+DUŻO ZDJĘĆ]

Uczestniczka kursu tańca umiera od misternie ukrytej substancji. Kto mógłby chcieć śmierci niepozornej i żyjącej głównie pracą kobiety? Jaki związek ma brutalne morderstwo biznesmena i organizowane przez niego orgie? Odpowiedzi już w 17. i 18. odcinku serialu "Ślad" w Telewizji Polsat!

Multimedia

"Ślad" odcinki 17. i 18. już we wtorek, 13 listopada od godz. 20:05 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

W 17. odcinku CWŚ bada sprawę Leny Kuzdrowskiej, która podczas wieczorku tanecznego w szkole tańca zmarła na skutek wstrząsu anafilaktycznego. Doktor Szpunar (Aleksandra Hamkało) odkrywa, że powodem wstrząsu była prokaina znajdująca się w róży, z którą w ustach tańczyła swoje ostatnie tango. Sprawdzając dokumenty kobiety śledczy dowiadują się, że pracowała ona jako lekarz medycyny sądowej. Jej współpracownicy będą w szoku! I to nie z powodu jej zgonu, a pasji.

Jak wygląda serialowe prosektorium? Anita Jancia i Mariusz Jakus pokazują plan produkcji! [WIDEO]Zobacz więcej

Kuzdrowka nie dość, że była nieatrakcyjna, to na dodatek żyła tylko pracą w Zakładzie Medycyny Sądowej. Innego zdania jest mąż właścicielki szkoły tańca, który był zafascynowany Leną. Podejrzenia padają na jego żonę. Czy zazdrość może być dostatecznym motywem zabójstwa? W toku sprawy wychodzi na jaw, że różę do szkoły tańca przyniósł Wilski, w sprawie którego syna miała orzekać właśnie Kuzdrowska! Do kogo ostatecznie doprowadzą ślady?

Osiemnasty odcinek będzie obfitował w ogromne emocje! Śledczy zajmują się sprawą Mariusza Polanowskiego, biznesmena, który został znaleziony martwy w jednym z podmiejskich domów. Miejsce zbrodni sugeruje napad rabunkowy, ale ciało denata wskazuje za to, że przed śmiercią Polanowski był brutalnie torturowany. To nie pasuje śledczym do zwyczajnego rabunku. Zespół CWŚ odkrywa zapisy z kamer zamontowanych w rezydencji zmarłego, które zarejestrowały orgie organizowane przez biznesmena i jego kolegów! Wkrótce, nieoczekiwanie jeden z nich ginie w wybuchu samochodu. Główne podejrzenia padają na niepełnosprawnego Adama Karwowskiego, który prowadził odwet na gwałcicielach za śmierć Lili, sąsiadki. Śledczy docierają do jej siostry, która oczekuje na dawcę szpiku. Kto mógł zabić wpływowych organizatorów erotycznych spotkań? Oglądaj "Ślad" we wtorkowe wieczory w telewizji Polsat!

Kto jest kim w nowym kryminalnym serialu Polsatu? Poznaj bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×