"Ślad" odcinki 19-20. Morderstwo w rodzinie i liczne porwania. Czy śledczy zapobiegną tragedii? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]

Dwukrotna próba morderstwa biznesmena w końcu się udaje. Podejrzana jest jego córka, jednak i ona zostaje znaleziona martwa. Tymczasem zlecono podwójne porwanie, jednak nie obejdzie się bez pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji. Sprawdź, co nowego w serialu "Ślad"!

Multimedia

"Ślad" odcinki 19. i 20. już we wtorek, 20 listopada od godz. 20:05 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

W 19. odcinku znany biznesmen Henryk Kruczek ulega groźnemu wypadkowi podczas skoków wingsuitowych i cudem wychodzi z niego cało. Śledczy badający jego sprzęt odkrywają, że linki spadochronu nie przerwały się same, a że celowo ktoś je uszkodził! Choć Kruczek uniknął śmierci podczas uprawiania sportu, kilka godzin później ktoś znowu spróbuje go zabić! Tym razem zostanie znaleziony martwy później,a przyczyną śmierci będą igły do akupunktury! Okazuje się, że córka denata, Irena, zajmuje się właśnie akupunkturą i przez przypadek po latach pojawiła się w domu ojca. Wszystkie dowody świadczą przeciwko kobiecie, do czasu... jej śmierci! Tymczasem, w lesie, nad ukrytym grobem Kot (Cezary Łukaszewicz) odnajduje drugą córkę Kruczka, Elizę. Co kobieta ma wspólnego ze śmiercią ojca i siostry? Czyj grób ukryty jest w lesie?

Jak wyglądało spotkanie z aktorami na planie nowego serialu Polsatu? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Odcinek 20. będzie obfitował w zagadki i porwania! Zaginęła trzyletnia córeczka przedsiębiorcy Szymon Skalskiego. Szybko okazuje się, że mała Ola została porwana! Wkrótce wychodzi na jaw, że wraz z dziewczynką porwana została dziennikarka, którą porywacze wzięli za żonę Skalskiego. Ilona (Zuzanna Pawlak) i Jacek (James Malcolm) wpadają na trop porywaczy i ustalają, że działali na zlecenie Natalii, byłej partnerki Szymona. Podczas przesłuchania wychodzi na jaw, że porwanie to wcale nie pomysł Natalii, a jej nowego chłopaka, który ją szantażuje. Kobieta niechętnie wyznaje, że obecny partner, Marcin, porwał jej synka... Czy eksperci CWŚ odnajdą wszystkich zaginionych? Dlaczego nowy chłopak Natalii zleca krzywdzenie rodziny Skalskiego? Oglądaj "Ślad" we wtorkowe wieczory w telewizji Polsat!

Wszystkie pary drugiej odsłony programu Katarzyny Montgomery [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×