"Ślad" odcinki 25. i 26. Eksplozja samochodu seryjnego gwałciciela i zagadkowe wiadomości zza grobu. Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

W 25. odcinku serialu "Ślad" dochodzi do eksplozji samochodu mężczyzny oskarżonego o gwałty, jednak mężczyzna uchodzi z życiem! Co ma z tym wspólnego jego siostra? W 26. odcinku zostaje znaleziona uduszona dziewczyna. Mimo śmierci... odpisuje na wiadomości! Czy śledczy rozwiążą nowe zagadki? Co jeszcze się wydarzy w najnowszych odcinkach serialu "Ślad"?

Multimedia

"Ślad" odcinki 25. i 26. już we wtorek, 11.12.2018 od godz. 20:05 w Telewizji Polsat! - sprawdź program tv

W 25. odcinku serialu "Ślad" na obrzeżach miasta wybucha samochód. W środku pojazdu śledczy znajdują Adriana Podlewskiego i jego matkę. Mężczyźnie szczęśliwie udaje się przeżyć, jednak jego matka ginie na miejscu. Podlewski przed laty został oskarżony o liczne gwałty, ponadto wciąż ciążą na nim oskarżenia o trzy morderstwa. Emocje rosną z każdą chwilą, gdy śledczy odkrywają, że eksplozja najprawdopodobniej była zaplanowana. "Kot" (Cezary Łukaszewicz) i Wach (Sebastian Wrona) zaczynają podejrzewać chłopaka Sabiny, siostry Podlewskiego, porzuconą przez jego matkę. Z drugiej strony, podejrzenia padają na ojca jednej zamordowanych przez gwałciciela kobiet. Sytuacja komplikuje się, gdy Adrian ucieka ze szpitala i zmierza do Wałbrzycha, po drodze zabijając przypadkowego kierowcę. Wszystko wskazuje na to, że gwałciciel jedzie do swoich ofiar, które złożyły obciążające go zeznania. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Co z wybuchem ma wspólnego Sabina? Jakie sekrety skrywa rodzina Podlewskich?

Polsat kontynuuje emisję premierowych odcinków o... absurdalnej porze! Czemu tak późno? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Odcinek 26. będzie niezwykle zagadkowy. Śledczy odnajdują zwłoki uduszonej dziewczyny. Co dziwne, nikt z jej bliskich nie wiedział, że nie żyje! Wciąż kontaktowali się z nią za pośrednictwem portali społecznościowych! Pierwsze podejrzenia padają na ojczyma denatki, z którym była skłócona. Okazuje się, że w dniu śmierci dziewczyny pobił ją i zabrał jej telefon. Dzięki automatycznemu logowaniu w jej imieniu odpisywał na wiadomości znajomych. Podczas badań wychodzi na jaw kolejny trop - uczelnia dziewczyny. Pod jej paznokciami lekarze medycyny sądowej odkrywają materiał budowlany, z którym mogła mieć styczność podczas zajęć. CWŚ chce skontaktować się z chłopakiem denatki, z którym studiowała, jednak szybko przestaje być podejrzany... Zostaje znaleziony martwy. Głównym podejrzanym staje się profesor Politechniki, który wynalazł materiał znaleziony na ciele dziewczyny. Czy miał motyw, by ją zabić? Oglądaj "Ślad" we wtorkowe wieczory w telewizji Polsat!

Aleksandra Hamkało bada zwłoki w nowym serialu kryminalnym Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×