"Ślad" odcinki 45-48. Joanna Sydor, Gabriela Oberbek, Weronika Asińska i Alan Andersz gościnnie w serialu! Z jakimi sprawami zmierzy się CWŚ? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Joanna Sydor, Gabriela Oberbek, Weronika Asińska i Alan Andersz gościnnie w serialu! Z jakimi sprawami zmierzy się CWŚ? Sprawdźcie, co wydarzy się w odcinkach 45-48. serialu "Ślad"!

Multimedia

"ŚLAD" SEZON 2 - OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O GODZINIE 22:00 NA POLSACIE

W 45. odcinku „Śladu” CWŚ odnajduje w zamkniętym mieszkaniu zwłoki dwóch kobiet o zmaltretowanych twarzach. Irena Kolec i Olga Małecka pracowały kiedyś razem w banku i były kochankami tego samego mężczyzny. Twarz Ireny oszpeciły nieudane zastrzyki w salonie piękności, za co kosmetyczka Aldona Romańska została pozbawiona prawa do wykonywania zawodu. Dochodzenie początkowo prowadzi CWŚ do byłego kochanka kobiet, Michała Adamowicza, a następnie do jego narzeczonej, Marii Krajewskiej. Czy potwierdzi się hipoteza, że to Maria wykorzystała Aldonę, by oszpecić kochanki swojego przyszłego męża? Gościnnie w odcinku wystąpią: Joanna Sydor, Gabriela Oberbek, Magdalena Kaczmarek, Ewa Niemotko, Mateusz Kaczmarek, Elżbieta Golińska i Pamela Plachtij.

W kolejnym odcinku serialu zostaje zastrzelony biznesmen Rybacki. Na miejscu zbrodni śledczy zabezpieczają jeszcze ślady drugiego zabójstwa. Wkrótce wychodzi na jaw, że z kont firmy Rybackiego zniknęły wszystkie pieniądze. CWŚ podejrzewa recydywistę Łosia i jego ludzi. Podejrzenie zabicia Rybackiego i jego żony pada też na prywatnego detektywa Kamińskiego. Podwójne zabójstwo miałaby mu zlecić księgowa w firmie Rybackiego, Regina. Kobieta jest poszukiwania zarówno przez śledczych operacyjnych, jak i przez bandytów Łosia. Gościnnie w odcinku wystąpią: Maciej Skuratowicz, Weronika Asińska, Marcin Kalisz, Leszek Wojtaszek, Jan Aleksandrowicz–Krasko i Katarzyna Wróblewska.

Gwiazda "Przyjaciółek" gościnnie w serialu!Zobacz więcej

W 47. odcinku „Śladu” w podmiejskim domu znaleziono zwłoki biznesmena Mariusza Polakowskiego. Przed śmiercią był brutalnie torturowany. O tym, że był to napad na tle rabunkowym, mówią oględziny miejsca przestępstwa. W piwnicy domu ofiary znaleziono kamery, które rejestrowały odbywające się tam orgie seksualne. Wkrótce potem jeden z kolegów Polakowskiego – Sznurowicz ginie w wybuchu samochodu. CWŚ podejrzewa inwalidę – Adama Karwowskiego. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że Karwowski mści się na gwałcicielach za śmierć swojej sąsiadki. Kto jeszcze może mieć coś wspólnego z przestępstwem? Gościnnie w odcinku wystąpią: Aleksandra Prochownik, Dagmara Bogucka, Alan Andersz, Michał Jagaciak, Konrad Marszałek, Jarosław Mysona i Jacek Garbarek.

W następnym odcinku serialu CWŚ rozpracowuje sprawę zabójstwa programisty Marka Nowackiego. Pierwsze podejrzenie pada na Igora Rudzkiego, który miałby zastrzelić mężczyznę z zazdrości o swoją żonę, z którą Nowacki związał się w czasie odsiadki Igora za gwałt i zabójstwo. Niedługo potem znalezione zostaje ciało Rudzkiego. W toku śledztwa CWŚ ustala, że mężczyzna nigdy nikogo nie zgwałcił, ani też nie zabił. Okazuje się, że został zamordowany przez osoby, których nigdy nikt nie podejrzewałby o to… Gościnnie w odcinku wystąpią: Katarzyna Galica, Błażej Wójcik, Albert Lach, Michał Czaderna, Mirosław Skibiński, Marcin Piejaś, Magdalena Luleczka, Piotr Prokop i Bogdan Ferenc.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×