"Ślad" odcinki 5 i 6. Tajemniczy pochówek czterech kobiet. Kto zabił bliskich Lidii Bolko? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Co wydarzy się w 5. i 6. odcinku serialu "Ślad"? Bohaterowie - członkowie specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ będą musieli zmierzyć się z kolejnymi tajemniczymi sprawami. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Ślad" odcinek 5. i 6. we wtorek, 2.10.2018 od godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Bohaterami serialu "Ślad" są członkowie grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ, którą dowodzi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafała Walczaka (Mariusz Jakus).

Kto jest kim w nowym kryminalnym serialu Polsatu? Poznaj bohaterów! [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

W 5. odcinku CWŚ bada sprawę tajemniczego pochówku czterech kobiet pod jednym z wrocławskich garaży. Ślady początkowo prowadzą do właściciela garażu - Wacława Iwańskiego. Rozwiązanie zagadki wydaje się oczywiste, ale podkomisarz Wrona poddaje je w wątpliwość ze względu na alibi Iwańskiego na dzień jednego z morderstw. Na horyzoncie pojawia się również świadek - chory psychicznie Walduś, który twierdzi, że widział jak tajemniczy mnich w kapturze obuchem siekiery zamordował w parku pewną dziewczynę. We wskazanym przez Waldusia miejscu znajdują się ślady krwi, ale zaskakująco nie należą do żadnej z wcześniejszych ofiar. Niespodziewanie też ginie sam Walduś, a miejsce w którym odnalezione zostaje jego ciało odkrywa przed śledczymi nowe okoliczności sprawy, które łączą się ze sobą odkrywając rozwiązanie, którego nikt się wcześniej nie spodziewał.

W 6. odcinku Dwie kobiety związane z Lidią Bolko (Joanna Osyda) - jej matka Eugenia Makowska i najlepsza przyjaciółka, Natalia Kaszuba - zostają zabite uderzeniem w tył głowy. Podejrzenie pada na męża Lidii, który miał romans z Kaszubą, a wkrótce także na samą Lidię.

Organista wciela w życie chińską legendę. Perfidna zemsta za zdradę! Co się wydarzy w serialu Polsatu? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×