"Ślad" odcinki 56-59. Fala morderstw, łapówka, znikające zwłoki i kradzież kosztowności! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej, nadkomisarza Rafała Walczaka oraz drugiego zastępcy szefa CWŚ nadkomisarz Mai Oleander poszukają śladów, by rozwikłać kolejną porcję zagadek kryminalnych. Zdradzamy, z jakimi sprawami zmierzą w kolejnych odcinkach „Śladu”.

Multimedia

"Ślad" sezon 2. od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 56. odcinku „Śladu” w Kątach psychopata morduje uczennice. Przybyli do miasta śledczy CWŚ organizują patrole, co nie powstrzymuje napastnika przed kolejnym morderstwem. Tym razem sprawca zabija nie tylko dziewczynkę, ale również jednego z lokalnych policjantów. Przy tym ataku zostaje odnaleziony ślad związany z Arturem Mirskim. Okazuje się, że ostatnia z ofiar była córką Mirskiego, który jest teraz poszukiwany przez śledczych. Tym czasem ilość ofiar rośnie: zamordowana zostaje była żona Mirskiego, a jej przyjaciel ranny. Wszystkie poszlaki prowadzą do Mirskiego, którego szuka już nie tylko policja, ale także wściekli i żądni zemsty mieszkańcy miasta, chcący wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę! Gościnnie w odcinku wystąpią: Piotr Charczuk, Jakub Ehrlich, Rozalia Mierzicka, Sandra Fugiel, Julian Mere, Bartosz Adamczyk i Rafał Sawicki.

Jawor i Kinga pójdą razem do łóżka! Walczak przesadza z alkoholem! Zobacz więcej

W kolejnym odcinku serialu na odludziu zastrzelono Leszka Iwańskiego. Iwański był podejrzany o współudział w zabójstwie żony biznesmena. Jednak sędzia Ignacy Nazarowski ustanowił tylko zakaz opuszczania kraju i dozór, z braku wystarczających dowodów. Pierwszym podejrzanym jest mąż zabitej kobiety. Tymczasem ginie adwokat Iwańskiego. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że adwokat dał sędziemu łapówkę, żeby ten wypuścił Iwańskiego. Jednakże do sądu wpłynęły nowe dowody, wskazujące na faktyczny współudział Iwańskiego w przestępstwie. Sprawa staje się coraz bardziej skomplikowana… Gościnnie w odcinku wystąpią: Michał Siudek, Karol Zapała, Robert Zawadzki, Piotr Biernat, Monika Pawlicka i Marcin Piotrowiak.

Strzelanina, zamach i brutalny gwałt! Co jeszcze się wydarzy?Zobacz więcej

W 58. odcinku „Śladu” z kostnicy przyszpitalnej ucieka… trup zabójcy, Lipskiego. Eksperci CWŚ ustalają jednak, że te zwłoki są na miejscu, ale brakuje ciała studenta, Daniela Murka. Jego zwłoki, z jeszcze jednym ciałem, zostają odnalezione w ruinach spalonej szopy za miastem. We krwi spalonych ofiar są ślady zakazanych sterydów anabolicznych. Eksperci trafiają do fitness klubu, gdzie ćwiczył Daniel. Okazuje się, że drugi spalony mężczyzna to Tadek, który handlował w klubie sterydami. Tadek, żeby pozbyć się konkurenta - Daniela, który stanął mu na drodze do upragnionej dziewczyny, nakarmił go sterydami, przeznaczonymi dla bydła. W wyniku działania sterydów, Danielowi miał spaść poziom testosteronu, ale wbrew zamierzeniom Tadka, Daniel zmarł. Czy dziewczyna Daniela, zabiła Tadka, żeby pomścić ukochanego? Gościnnie w odcinku wystąpią: Maksymilian Steckiewicz, Karol Czajkowski, Piotr Bąk, Monika Rachwalak, Tomasz Piotrowski, Łukasz Zagrajek, Andrzej Linek i Łukasz Karpiński.

W następnym odcinku serialu w mieszkaniu zostaje znaleziona martwa Monika Wróblewska. Podejrzenie pada na jej kochanka – Jakuba Szwedowskiego. CWŚ dowiaduje się, że to siostra Moniki – Jolanta, poleciła jej ukoić skołatane serce w ramionach nowego mężczyzny. Tymczasem mąż samej Jolanty - Andrzej Birecki ginie w dziwnych okolicznościach. CWŚ ustala, że w sprawę zamieszana jest córka Bireckich – Karolina. Karolina weszła w posiadanie skradzionych zabitej Monice kosztowności. CWŚ zmusza ją do wskazania kryjówki, w której Karolina je przetrzymuje. Kto zabił Monikę Wróblewską i Andrzeja Bireckiego? Gościnnie w odcinku wystąpią: Małgorzata Szczerbowska, Krzysztof Franieczek, Magdalena Gorzelańczyk, Gabriela Czyżewska – Detmer, Barbara Majewska – Żuromska i Jakub Kotyński.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×