"Ślad" odcinki 7 i 8. Kto morduje narkotykowych dilerów? Córka rady miasta porwana! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]

Co wydarzy się w 7. i 8. odcinku serialu "Ślad"? Bohaterowie - członkowie specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ będą musieli zmierzyć się z kolejnymi sprawami kryminalnymi. Sprawdźcie, co tym razem wydarzy się we Wrocławiu!

Multimedia

"Ślad" odcinek 7. i 8. we wtorek, 9.10.2018 od godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Bohaterami serialu "Ślad" są członkowie grupy specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ, którą dowodzi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Jej zastępcą jest nadkomisarz Rafała Walczaka (Mariusz Jakus).

W 7. odcinku serialu "Ślad" w ciągu dwóch nocy zabitych zostaje siedmiu narkotykowych dilerów. Podejrzanymi są klienci dilerów. Ale oni też okazują się poszkodowani: zamiast narkotyku ktoś umieszcza w "schowkach" preparat, który na długi czas zamienia człowieka w "warzywo". Następnego dnia śmierć ponosi również komisarz Wydziału Antynarkotykowego, Michał Szczerbina.

Tajemniczy pochówek czterech kobiet. Kto zabił bliskich Lidii Bolko? [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dowody wskazują na to, że to on wypowiedział wojnę handlarzom narkotyków, za co został pozbawiony życia. Wygląda na to, że Szczerbina korzystał ze współpracy pracowników dużej firmy telekomunikacyjnej - operatora sieci komórkowej. Szybko okazuje się, że tak naprawdę na terenie miasta działa zorganizowana grupa przestępcza, której działania zaciera ktoś na górze. Czy to Szczerbina okaże się mordercą?

W 8. odcinku serialu "Ślad" zostaje znaleziona martwa Anna Zarzycka, córka członka rady miasta. Podejrzenie pada na kontrkandydata jej ojca w wyborach samorządowych. Wkrótce wychodzi na jaw, że tak naprawdę nie było żadnego porwania. To ojciec sam umieścił córkę na odwyku. Dyrektor szpitala, w którym leczą tanatoterapią - zakopują na żywca narkomanów, a potem ich odkopują - utrzymuje, że dziewczyna uciekła. Śledczy z CWŚ odkrywają, że prawda jest zupełnie inna. Ktoś upozorował ucieczkę Anny, a później ją zabił, żeby zrzucić winę na dyrektora kliniki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×