"Ślad" sezon 2. Aleksandra Hamkało odchodzi z serialu! Zastąpi ją Ada Fijał!

Wiosną w serialu "Ślad" pojawią się nowi eksperci CWŚ: nadkomisarz Maja Oleander, specjalista IT Jurek Cichocki, komisarz Paweł Herman i lekarz medycyny sądowej Nikola Jastrzębska, która zastąpi Anię Szpunar - bohaterkę kreowaną przez Aleksandrę Hamkało.

Multimedia

"Ślad" sezon 2. wiosną 2019 w Polsacie! - sprawdź program tv

Na miejscu przestępstwa pracuje zespół najwyższej klasy ekspertów kryminalistycznych i nawet najmniejszy ślad nie umknie ich uwadze. Grupą specjalnego wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ dowodzi podinspektor Renata Różańska (Anita Jancia). Zawsze może liczyć na swojego zastępcę - nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus).

Joanna Koroniewska po raz pierwszy o roli w serialu Polsatu. Kim jest Maja Oleander? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowym sezonie doskonały zespół CWŚ wzmocni doświadczony profiter z ABW - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska). Do grupy ekspertów dołączy nowy technik, laborant i specjalista IT - Jurek "Cichy" Cichocki (Marcel Sabat). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł "Pablo" Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Różańskiej należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

- Będzie krew, pot i łzy. Wiele emocji, wiele kolorów i wiele silnych kobiet - zapowiada Ada Fijał. Jakiego kalibru sprawy będzie rozwiązywać jej bohaterka? Jak się odnajdzie wśród oficerów Centralnego Wydziału Śledczego? Ada Fijał w serialu "Ślad" na ekranie zadebiutuje na przełomie marca i kwietnia.

Aleksandra Hamkało bada zwłoki w nowym serialu kryminalnym Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fan serialu (gość)

    Aleksandra powinna zostać. Ada to nieporozumienie lepiej niech mode komentuje

    08.04.2019 19:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×