"Ślad" sezon 2. Joanna Koroniewska jako nadkomisarz Maja Oleander! Jak aktorka prezentuje się z bronią w ręku?

Już 25 lutego na antenę Polsatu powraca serial "Ślad". W nowych odcinkach do ekspertów z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej i nadkomisarza Rafała Walczaka, dołączą nowe osoby. Wśród nich będzie nadkomisarz Maja Oleander, czyli Joanna Koroniewska!

Multimedia

"ŚLAD" SEZON 2 - PREMIERA W PONIEDZIAŁEK, 25 LUTEGO, O GODZINIE 22:00 NA POLSACIE

W nowym sezonie doskonały zespół CWŚ wzmocni doświadczony profiter z ABW - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska). Do grupy ekspertów dołączy nowy technik, laborant i specjalista IT - Jurek „Cichy” Cichocki (Marcel Sabat). W poszukiwaniu śladów na miejscu zbrodni skutecznie CWŚ wesprze komisarz Paweł „Pablo” Herman (Waldemar Błaszczyk). Do zespołu Różańskiej należy jej przyjaciółka - lekarz medycyny sądowej Ania Szpunar (Aleksandra Hamkało). Rozstanie się jednak z CWŚ i zarekomenduje na swoje miejsce Nikolę Jastrzębską (Ada Fijał).

Aleksandra Hamkało odchodzi z serialu! Zastąpi ją Ada Fijał!Zobacz więcej

Dla Joanny Koroniewskiej będzie do pierwsza od dłuższego czasu rola w serialu. W ostatnim czasie mogliśmy oglądać głównie na deskach teatru.

Kochani 🖤 Uwielbiam filmy i seriale kryminalne. Spełniłam ostatnio swoje marzenie i zgodziłam się wziąć udział w jednym z nich. Dołączyłam do serialu „Ślad" i naprawdę fantastycznych aktorów i ekipy. Gram zupełnie inna rolę- Maję Oleander - nadkomisarz - zastępcę Renaty - @anita_jancia - w Centralnym Wydziale Śledczym. Zapraszam do oglądania. - zapowiadała jakiś czas temu aktorka.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Joanny Koroniewskiej z planu "Śladu". Jak prezentuje się z bronią w ręku?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • gosc (gość)

  W końcu jej małżonek wcisnął ją po posusze do serialu ale ona jest taka sztuczna że serialu nie da się dalej oglądać.

  23.05.2019 22:24
 • Pop (gość)

  Nie będę oglądać z koroniewska

  06.04.2019 12:31
 • Luiza (gość)

  Świetny serial obsada fajna do tej pory tzn 1 sezon

  27.02.2019 22:39
 • Sten (gość)

  Joanna jakaś taka smutna, czy mi się wydaje?

  25.02.2019 17:11

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×