"Ślad" sezon 2. Nicole Bogdanowicz, Tomasz Sobczak i Agata Załęcka gościnnie w serialu!

Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej i nadkomisarza Rafała Walczaka poszukają śladów, by rozwikłać kolejne zagadki kryminalne. Zdradzamy, z jakimi sprawami zmierzą się w tym tygodniu. Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu "Ślad"!

Multimedia

"ŚLAD" SEZON 2 - OD PONIEDZIAŁKU DO CZWARTKU O GODZINIE 22:00 NA POLSACIE

W 33. odcinku „Śladu” nieopodal liceum ogólnokształcącego została zabita uczennica klasy maturalnej Lena Świderska. Sprawca zadał dziewczynie cios prosto w serce. Lena nie była ulubienicą kolegów ani nauczycieli. Śledczy z CWŚ chcąc ustalić, kto zabił uczennicę, muszą zmierzyć się z szkolnymi sekretami, które zmienią życie wielu maturzystów. Gościnnie w odcinku wystąpią: Łukasz Darłak, Nicole Bogdanowicz (znana z serialu „Przyjaciółki”), Aleksandra Sroka, Daniel Roman, Agata Jurewicz i Konrad Szymański.

W kolejnym odcinku serialu znaleziono zwłoki młodej nauczycielki Natalii Jaworskiej. Jeden z jej uczniów twierdzi, że odkrył ciało i wezwał policję. Szybko okazuje się, że Natalia od pewnego czasu prowadziła podwójne życie, które ukrywała przed szkolnym otoczeniem. Śledczy docierają do Sylwii Brzozowskiej, znajomej z innego otoczenia Natalii. Kobieta zeznaje, że Natalia pomagała jej zemścić się na pewnym mężczyźnie. Gościnnie w odcinku wystąpią: Sonia Roszczuk, Małgorzata Ścisłowicz, Mateusz Król, Filip Piotrowicz, Teresa Aksinowicz, Małgorzata Fijałkowska i Stanisław Kania.

Kryminalny serial Polsatu aż cztery razy w tygodniu! Kiedy premiera?Zobacz więcej

W 35. odcinku „Śladu” w luksusowej wili znanego pisarza, Jerzego Tarnowskiego brutalnie zamordowano jego młodą żonę Weronikę i jej kochanka, psychiatrę Nowaka. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że dokładnie rok temu Michał Nowak i Weronika zainscenizowali przed nieświadomym Tarnowskim okoliczności takiego samego zabójstwa. Zrobili z niego osobę niepoczytalną i umieścili w klinice psychiatrycznej. Czy Tarnowskiemu udało się wymknąć ze szpitala i zabić? Gościnnie w odcinku wystąpią: Rafał Żabiński, Konrad Beta, Karolina Gibki, Malwina Brych, Krzysztof Wrona, Anna Krotoska i Szymon Jędrzejewski.

W następnym odcinku serialu porwany zostaje Paweł Lebień, dyrektor finansowy przetwórni mięsnej, Porywacz żąda okupu w wysokości pięciuset tysięcy złotych w gotówce. Groźby wydają się poważne. CWŚ podejrzewa jego teścia, prezesa przetwórni. W rezultacie wychodzą na jaw bardzo zaskakujące fakty. Gościnnie w odcinku wystąpią: Tomasz Sobczak, Dariusz Wiktorowicz, Agata Załęcka, Krzysztof Stasiak, Krzysztof Rogacewicz i Weronika Pawlik

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×