"#Sława". Karolina Korwin-Piotrowska o 1. odcinku nowego programu. Kto się pojawi? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Niebawem na antenę TVN Style wejdzie nowy program Karoliny Korwin Piotrowskiej. "#Sława" będzie formatem, jakiego jeszcze na polskim rynku nie było. Na czym będzie polegał?

Multimedia

Karolina Korwin-Piotrowska, ekspertka od kultury i show biznesu w swoim nowym programie, specjalnie dla widzów TVN Style, przygotowała w swoim nowym programie "#Sława" wyjątkowy przegląd tematów związanych ze zjawiskiem popularności. -Będzie rodzajem opowieści o tym, jak zjawisko sławy wpływa na różne dziedziny naszego życia - zdradziła prowadząca.

Karolina Korwin Piotrowska powraca z nowym programem!Zobacz więcej

Dziennikarka opowie także do czego może doprowadzić maniakalne zainteresowanie gwiazdami. Dlaczego ludzie cierpią i przechodzą kilkadziesiąt operacji plastycznych, żeby wyglądać jak ukochany celebryta? W programie nie zabraknie także ciekawostek o związku świata reklamy ze znanymi ludźmi. Trudno uwierzyć, że już w XVIII wieku arystokratki robiły wszystko, by pisano o nich w powiązaniu z konkretnym projektantem kapeluszy. To nie wszystko! Karolina Korwin-Piotrowska zdradzi jak tworzono gwiazdy Hollywood oraz dlaczego fascynują nas zbrodniarze, mordercy i kryminaliści. Co sprawia, że Bonnie i Clyde czy „mama Madzi” znajdują się na większej ilości okładek niż gwiazdy kina i politycy? Skąd wzięli się paparazzi? Jak politycy stają się celebrytami? Czy w XXI wieku istnieje coś takiego jak prywatność? Co wypadało kiedyś, a na co można pozwolić sobie dzisiaj? Kiedy została zorganizowana pierwsza „ustawka medialna”?

Jak będzie wyglądał pierwszy odcinek "#Sławy" i kto będzie w nim występował? Sprawdź wideo!

Źródło: Agencja TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×