sławomir idziak

"Opowieść o miłości i mroku". Natalie Portman nie wierzy w swój film i nie wierzy w widzów [RECENZJA]

Jednego Natalie Portman odmówić nie można – aktorka ma naprawdę ogromną ambicję. Hollywoodzka gwiazda postanowiła w swoim reżyserskim debiucie zmierzyć się z bestsellerową powieścią Amosa Oza, za pomocą której odkrywa własne korzenie, a przy okazji stara się przedstawić fragment historii Izraela. Szkoda tylko, że „Opowieść o miłości i mroku” trudno nazwać udanym przedsięwzięciem. Nawet Sławomir Idziak nie uratował projektu.

05.07.2017Recenzje

"Opowieść o miłości i mroku". Uroczysta polska premiera filmu [ZDJĘCIA]

Wczoraj w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN odbyła się uroczysta premiera debiutu reżyserskiego Natalie Portman – filmu „Opowieść o miłości i mroku”. Gościem specjalnym pokazu był światowej sławy operator i autor zdjęć do filmu Sławomir Idziak. Opowiedział on o współpracy z Natalie Portman, która nie tylko wyreżyserowała film i zagrała w nim główną rolę, ale także napisała scenariusz i była jego producentką. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystej premiery.

30.03.2016Opowieść o miłości i mroku

"Opowieść o miłości i mroku". Zobacz zwiastun debiutanckiego filmu Natalie Portman [WIDEO]

Już 1 kwietnia na ekranach kin pojawi się ekranizacja powieści Amosa Oza „Opowieść o miłości i mroku” - najlepiej sprzedającej się izraelskiej powieści wszech czasów i światowego bestsellera. To debiut reżyserski Natalie Portman, w którym aktorka zagrała też główną rolę oraz napisała scenariusz. Autorem zdjęć jest jeden z najwybitniejszych polskich operatorów filmowych – Sławomir Idziak.

24.02.2016Opowieść o miłości i mroku

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×