sławomir zapała

„Tak to leciało!”. Tak mieszka Kajra i Sławomir! Na scenie kochają przepych, w domu stawiają na zupełnie inne klimaty! Uwagę przykuwa turkusowy kącik i duży stół

Sławomir to popularny polski wokalista, którego utwory są hitami m.in. na weselach. Piosenki tworzy wraz z małżonką - Magdaleną Kajrowicz. Kajra i Sławomir znani są także z roli prowadzących muzycznego programu „Tak to leciało”. Małżeństwo na co dzień mieszka w domu jednorodzinnym w Warszawie. Jak wyglądają ich wnętrza?

22.12.2022Tak to leciało!

"Taniec z gwiazdami". Najdziwniejsze kreacje w historii programu. Pszczółka Sławomir, Piotr Szwedes w spódnicy, Mariusz Węgłowski jako Shrek i nie tylko. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 26. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także na ich niekiedy wyjątkowo oryginalnych kreacjach. W naszej galerii znajdziecie zestawienie najdziwniejszych stylizacji, w jakich kiedykolwiek wystąpili uczestnicy. Która z nich jest najbardziej kuriozalna?

11.10.2022Taniec z gwiazdami

"Tak to leciało!". Gwiazdy zadały szyku na planie słynnego show TVP! Wśród nich Sławomir, Kajra, Czadomen, Paulla i inni

Wygląda na to, że po 10 latach przerwy, telewidzowie będą mogli znowu oglądać słynny show TVP "Tak to leciało!". W Telewizji Polskiej trwają właśnie prace nad kolejną edycją słynnego programu. Na planie pojawiły się najsłynniejsi muzycy w naszym kraju. Pokazujemy, jak zaprezentowały się muzyczne gwiazdy na planie "Tak to leciało!"

02.06.2022Tak to leciało!

"Taniec z gwiazdami 12" FINAŁ. Doda i Michał Szpak zaśpiewają podczas finału tanecznego show Polsatu! Kto wytańczy Kryształową Kulę?

Na ten moment czekaliśmy długie i emocjonujące 9 tygodni! Przed nami finał XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Dwie diabelnie uzdolnione oraz bardzo pracowite Gwiazdy, które w finałowym starciu dadzą z siebie wszystko, wspierane przez ambitnych i doświadczonych trenerów. Kto wytańczy Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczoru!

25.10.2021Taniec z Gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×