sławomir

Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022. Golec uOrkiestra, Sławomir, Marcin Miller i inni skradli show na pierwszym dniu festiwalu! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W piątek 12 sierpnia odbył się pierwszy koncert Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie 2022. Na scenie pojawiły się największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Zobaczcie, jak zaprezentowali się bracia Golec, Sławomir, Marcin Miller i inni. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia!

12.08.2022Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2022

"Tak to leciało!". Gwiazdy zadały szyku na planie słynnego show TVP! Wśród nich Sławomir, Kajra, Czadomen, Paulla i inni

Wygląda na to, że po 10 latach przerwy, telewidzowie będą mogli znowu oglądać słynny show TVP "Tak to leciało!". W Telewizji Polskiej trwają właśnie prace nad kolejną edycją słynnego programu. Na planie pojawiły się najsłynniejsi muzycy w naszym kraju. Pokazujemy, jak zaprezentowały się muzyczne gwiazdy na planie "Tak to leciało!"

02.06.2022Tak to leciało!

"Taniec z Gwiazdami". Magdalena "Kajra" Kajrowicz idzie po zwycięstwo? Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała żona Sławomira

Magdalena Kajrowicz, czyli żona Sławomira znalazła się w wielkim finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Niewielu wie, że ukochana popularnego muzyka jest z zawodu aktorką. Jeszcze kilka lat temu, Kajra prężnie rozwijała swoją karierę w telewizji, grając w popularnych produkcjach. Dziś idzie po zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami". W galerii możecie zobaczyć stare zdjęcia Kajry. Zobaczcie, jak zmieniła się Magdalena Kajrowicz.

20.10.2021Taniec z Gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Internauci oburzeni materiałem zapowiadającym show! Czy Polsat powinien tak traktować uczestniczki programu?

Już niebawem wystartuje kolejna edycja programu "Taniec z gwiazdami". Widzowie jeszcze nie zobaczyli pierwszego odcinka, ale nowy sezon wywołał już wiele negatywnych komentarzy. W Internecie zawrzało, kiedy pojawił się pierwszy materiał reklamowy. Internauci wściekli się! Ich zdaniem Polsat nie powinien tak traktować uczestniczek programu. Co dokładnie oburzyło fanów?

16.08.2021Dancing with the stars

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×