"Śledczy do pary". Premiera 2. sezonu już 9 kwietnia na kanale 13 Ulica [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Już na początku kwietnia ulubiony duet detektywistyczny 13 Ulicy pojawi się w drugim sezonie serialu "Śledczy do pary". Były hokeista Matt Shade jest teraz pełnoprawnym partnerem Angie w agencji detektywistycznej Everet Investigations, a to oznacza ciekawsze i bardziej zawiłe sprawy, dzięki którym dwójka śledczych po raz kolejny może wykazać się sprytem, odwagą i logicznym myśleniem.

Multimedia

"Śledczy do pary" od poniedziałku 9 kwietnia o 21:00 na kanale 13 Ulica! - - sprawdź [program tv]

Dotychczasowe życie ex-hokeisty Shade’a (w tej roli Jason Priestley, niezapomniany Brandon z serialu Beverly Hills, 90210) obfitowało w skandale i niejasne zagrywki. W pierwszym sezonie główny bohater, aby odkupić swoją burzliwą przeszłość, dołączył do prywatnej detektyw Angie Everett (w tej roli Cindy Sampson), by razem rozwiązywać kryminalne zagadki jej klientów. Pomimo początkowego dystansu i kilku niesnasek, Matt szybko zyskał zaufanie Angie, która zaproponowała mu współprowadzenie agencji detektywistycznej. Chociaż oboje działają w inny sposób i inaczej patrzą na świat, razem dopełniają się i potrafią wyjść z każdej opresji.

Hollywoodzki gwiazdor rozwiązuje zagadki kryminalne w AXN! Kiedy premiera serialu? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W drugim sezonie Shade i Everet poznają świat szybkich pojazdów za sprawą gróźb pod adresem klientki-właścicielki zespołu wyścigowego, zajrzą za kulisy Toronto Fashion Week, podczas którego zostaną wynajęci do ochrony kolekcji ubrań słynnego projektanta mody oraz będą pracować przy akompaniamencie Toronto Symphony Orchestra. Czy ich nowe misje zakończą się powodzeniem?

Oprócz Jasona Priestleya i Cindy Sampson w obsadzie drugiego sezonu znaleźli się m.in. zdobywca Złotego Globu William Shatner (Star Trek, Orły z Bostonu), który będzie bezpośrednim rywalem Matta i Angie, kanadyjski projektant mody Stephan Caras, Bree Williamson (Haven, Oszustwo, Życie do poprawki) i Mark Ghanimé (Helix, Slasher).

Zobacz galerię

NBCUniversal International Networks to jedna z największych na świecie telewizyjnych sieci rozrywkowych oferująca atrakcyjne kanały w ponad 165 krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Ameryki Łacińskiej oraz Azji. Portfolio składa się z kanałów: Universal Channel, SCI FI, E! Entertainment Television, 13 Ulica, DIVA, Studio Universal, Telemundo, The Style Network i Golf Channel, które dostarczają pełen zakres oferty rozrywkowej do odbiorców na całym świecie. Portfolio w Wielkiej Brytanii zawiera dodatkowo kanał Movies 24. NBCUniversal News Group, jedno z najbardziej wpływowych i poważanych portfolio telewizyjnych i internetowych programów informacyjnych, obsługuje na arenie międzynarodowej stacje CNBC i NBC News.

NBCUniversal International Networks jest oddziałem NBCUniversal, jednej z wiodących globalnych spółek medialno-rozrywkowych, zajmujących się rozwojem, produkcją oraz marketingiem rozrywkowych i informacyjnych kanałów telewizyjnych przeznaczonych dla odbiorców na całym świecie. Portfolio NBCUniversal składa się z kanałów informacyjnych oraz rozrywkowych, czołowego producenta filmów fabularnych, znaczących producentów telewizyjnych, wiodącej grupy kanałów telewizyjnych, światowej sławy tematycznych parków rozrywki i grupy internetowych firm. NBCUniversal jest filią Comcast Corporation.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×