"Ślepnąc od świateł". Kamil Nożyński (Saful Dixon 37) zmienił wizerunek i dostał kolejną rolę! Zagra w filmie!

Kamil Nożyński, znany także jako Saful z raperskiej grupy Dixon 37, zadebiutował jako aktor w serialu "Ślepnąc od świateł". Okazuje się jednak, że nie była to jednorazowa przygoda. Teraz zagra w filmie!

Multimedia

"Ślepnąc od świateł" w soboty o godz. 22:00 w HBO! - sprawdź program tv

W serialu HBO "Ślepnąc od świateł", który został już okrzyknięty jednym z najlepszych polskich seriali w historii, główną rolę gra debiutujący jako aktor Kamil Nożyński. Serialowy Kuba jest raperem, należącym do grupy Dixon 37. Okazuje się jednak, że praca na planie produkcji HBO to nie była jednorazowa przygoda z aktorstwem.

"Ślepnąc od świateł". Naćpani celebryci, seks polityków z prostytutkami oraz opowieść o ludzkich błędach i słabościach. Najlepszy serial HBO Polska?Zobacz więcej

Kamil Nożyński opublikował w sieci zdjęcie, na którym jest nieco odmieniony - ma dużo krótsze włosy. Jak się okazuje, zdjęcie zrobione zostało w Bratysławie. Co tam robi Saful? Pracuje na planie nowego filmu!

Opisy są dwa - falenicki i otwocki. Falenicki jest taki, że zimno mi trochę w głowę. Otwocki mówi - „rozpocząłem właśnie zdjęcia do filmu fabularnego, cenionego słowackiego reżysera. Wszystko dla sztuki.” Pozdrawiam z Bratysławy!

SPRAWDŹ! Serial "Ślepnąc od świateł" i inne produkcje HBO dostępne na player+

Wygląda więc na to, że serial w reżyserii Krzysztof Skoniecznego otworzył drzwi Nożyńskiemu do kariery aktorskiej. - Nagrałem bardzo emocjonalny filmik, o różnym diapazonie emocji - od euforii po najbardziej negatywne emocje - i podobno już wtedy Krzysiek Skonieczny mnie zauważył - opowiadał genezę swojej obecności w produkcji HBO. Czy kolejna rola Kamila będzie równie udana co Kuba w "Ślepnąc od świateł"? Przekonamy się już wkrótce!

Nożyński, Malikowska i Beler opowiadają o serialowym hicie Krzysztofa Skoniecznego [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×