"Ślepnąc od świateł". Nożyński, Malikowska i Beler opowiadają o serialowym hicie Krzysztofa Skoniecznego [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ślepnąc od świateł" to prawdziwy serialowy hit. Produkcja Krzysztofa Skoniecznego, oparta na książce Jakuba Żulczyka, polaryzuje widzów - jedni tę historię pokochali, inni znienawidzili. A jakie naprawdę jest "Ślepnąc od świateł"? O produkcji opowiadają nam gwiazdy serialu: Kamil Nożyński, Marta Malikowska i Jacek Beler.

Multimedia

"ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ" - GDZIE OGLĄDAĆ?

"Ślepnąc od świateł" to mocne uderzenie w polski rynek serialowy. HBO Polska wysoko zawiesiło poprzeczkę, bo serial uwodzi, wciąga i sprawia, że ma się wrażenie, iż wcześniej produkcji na takim poziomie w Polsce jeszcze nie było.

Czy rzeczywiście tak jest? O serialu "Ślepnąc od świateł" opowiedzieli nam aktorzy, którzy są gwiazdami serialu Krzysztofa Skoniecznego: Kamil Nożyński (Kuba), Marta Malikowska (Pazina) oraz Jacek Beler (Sikor).

"Ślepnąc od świateł". Naćpani celebryci, seks polityków z prostytutkami oraz opowieść o ludzkich błędach i słabościach. Najlepszy serial HBO Polska?Zobacz więcej

Pazina ze swoją empatią, otwarciem i wrażliwością chciałaby wszystkich pewnie uratować, w tym przede wszystkim siebie. Szuka swojego bezpiecznego miejsca w tym świecie i bardzo dba o nieprzekraczanie tej granicy - wyznała nam Marta Malikowska.

Sporo mam znajomych, którzy mogliby przypominać takiego Sikora. Czerpałem z życia, z postaci, które znam i zachowania ludzi głęboko uzależnionych od narkotyków - dodał Jacek Beler.

Kamil Nożyński: Jestem raperem, przez pewien czas nocna Warszawa była moją Warszawą [WYWIAD+WIDEO]Zobacz więcej

"Ślepnąc od świateł" to opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×