"Ślepnąc od świateł" z amerykańskim zwiastunem. Czy polski serial HBO spodoba się widzom w USA?

HBO rozpoczyna promocję "Ślepnąc od świateł" w Stanach Zjednoczonych. W sieci pojawił się już amerykański zwiastun polskiej produkcji. Czy "Ślepnąc od świateł" spodoba się widzom w USA? Zobaczcie zwiastun "Blinded by the Lights"!

Multimedia

"Ślepnąc od świateł" ("Blinded by the Lights") trafiło na amerykański rynek. Opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera jest dostępna (od 1 maja) dla widzów w USA korzystających z usług HBO.

Marta Malikowska: "Takiego serialu w Polsce jeszcze nie było"! Kim jest Pazina ze "Ślepnąc od świateł"? [WYWIAD+WIDEO]Zobacz więcej

"Ślepnąc od świateł" powstało na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Całość serialu wyreżyserował Krzysztof Skonieczny, twórca "Hardkor Disko". Scenariusz jest wspólnym dziełem Krzysztofa Skoniecznego i Jakuba Żulczyka. W rolach głównych wystąpili: debiutujący na małym ekranie Kamil Nożyński, któremu towarzyszą: Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Jan Frycz, Cezary Pazura oraz Janusz Chabior. W pozostałych rolach pojawiają się: Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska, Jacek Beler, Marzena Pokrzywińska, Ewa Skibińska, Krzysztof Zarzecki, Ilona Ostrowska, Zbigniew Suszyński, Michał Czernecki oraz Krzysztof Skonieczny.

Czy serial HBO doczeka się kontynuacji? Kuba i Dario będą współpracować? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Ślepnąc od świateł" - jak się kończy 1. sezon?

W ostatnim odcinku 1. sezonu "Ślepnąc od świateł" Kuba (Kamil Nożyński) i Pazina (Marta Malikowska) spotykają się na lotnisku, by razem polecieć do Argentyny. Zanim jednak Kuba dociera na miejsce spotkania, dzwoni do niego Dario (Jan Frycz). Gangster szantażuje dilera, że jeżeli nie zgodzi się na współpracę, skrzywdzi jego rodzinę.
-Więc jutro o 12:00 Kubula - zapowiada spotkanie Dario
-Ciebie nie ma. Ty nie istniejesz - mówi Kuba, roztrzaskując swój telefon o chodnik.

Zarówno finał serialu, jak i zakończenie książki nie daje jasnej odpowiedzi na pytanie: czy Kubie udało się wylecieć z Paziną do Argentyny. Jakub Żulczyk i twórcy serialu mają więc spore pole do popisu. Czy zdecydują się pokazać widzom dalsze losy warszawskiego dilera? A może na kontynuację serialu "Ślepnąc od świateł" będzie miała wpływ oglądalność i ewentualny sukces w Stanach Zjednoczonych? Przekonamy się już niebawem.

"Ślepnąc od świateł" amerykański zwiastun serialu HBO:

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×