"Ślepnąc od świateł" z emisją w USA! Polski serial doceniony przez amerykański magazyn! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Ślepnąc od świateł" to nie tylko najlepszy polski serial ostatnich lat, ale też produkcja, która zdecydowanie należy chwalić się na świecie. Będzie ku temu okazja, ponieważ "Ślepnąc od świateł" w 2019 roku zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych!

Multimedia

"ŚLEPNĄC OD ŚWIATEŁ" W USA!

Od 2019 roku widzowie HBO w Stanach Zjednoczonych będą mogli oglądać serial "Ślepnąc od świateł". Własnie trwają ostatnie prace nad tłumaczeniem serialu - co prawda wcześniej powstały napisy na rynek brytyjski, ale jest przygotowywane oddzielne tłumaczenie na rynek amerykański.

Najgorsze polskie filmy 2018. Trudno było dotrwać do końca tych filmów!Zobacz więcej

"Ślepnąc od świateł" będzie miało ciekawy start w USA, ponieważ już teraz serial Krzysztofa Skoniecznego został tam dostrzeżony. Prestiżowy magazyn "Variety" umieścił "Ślepnąc od świateł" na liście najciekawszych tegorocznych seriali wyprodukowanych poza USA! Cała lista prezentuje się następująco:
"Iron Island" (Brazylia)
"The Story of Yanxi Palace" (Chiny)
"Ride Upon the Storm" (Dania)
"Hippocrates" ("Interns") (Francja)
"Das Boot" (Niemcy)
"Autonomies" (Izrael)
"The Hunter" (Włochy)
"State of Happiness" (Norwegia)
"Ślepnąc od świateł" (Polska)
"Generations: the Legacy" (Południowa Afryka)
"Madrid on Fire" (Hiszpania)
"Informer" (Wielka Brytania

Marta Malikowska: "Takiego serialu w Polsce jeszcze nie było"! Kim jest Pazina ze "Ślepnąc od świateł"? [WYWIAD+WIDEO]Zobacz więcej

"Ślepnąc od świateł" to opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie. Kuba (debiutujący Kamil Nożyński) to znany warszawski diler kokainy. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem.

Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, ekskluzywne ubrania, drogi samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientela to pełen przekrój społeczny - politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy. Kuba obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Stryja (Janusz Chabior), który – tak jak i on – ma tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Jedyną naprawdę bliską mu osobą jest przyjaciółka Pazina (Marta Malikowska).

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×